Körfez Böcek İlaçlama

korfez-bocek-ilaclama

Körfez Böcek İlaçlama servisi; Kocaeli Körfez ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Körfez, Kocaeli’nin ilçeleri arasında yer almaktadır. Prestij ilaçlama, Körfez bölgesinde yer alan tüm semtlere Körfez Kocaeli böcek ilaçlama servisiyle ilaçlama hizmeti vermektedir. Şikayet aldığımız tüm semtlerin haşere ve fare problemlerine anında çözüm sunarak yaşam alanlarınızı haşere ve farelerin varlığından daima koruyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA TEKNİKLERİMİZ

Körfez böcek ilaçlama firması olarak alternatif ilaçlama tekniklerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı kısa sürede pratik bir sistemle haşere ve fare gruplarından arındırıyoruz.

Haşere ve fare gruplarına karşı uygulanan ilaçlama teknikleri;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

Haşere ve fare türleri üzerinde kısa zamanda etki sağlayacak böcek ilaçlama tekniği belirlenerek uzman ilaçlama personelimiz tarafından yaşam alanlarınıza uygulanmaktadır. Alternatif ilaçlama tekniklerimiz yaşam alanlarınızda sizlere zahmet çıkarmayacak bir sistemle uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama öncesi veya sonrasında eşyalarınızı kaldırmanıza günlerce temizlemenize gerek kalmaz. İlaçlama tekniklerimiz tüm haşere ve fare türü üzerinde güvenle uygulanmaktadır. Servisimiz, tüm böcek türleri üzerinde işlem uyguladığı gibi fare, pire, hamam böceği ilaçlama alanında da olduça etkili rol oynamaktadır. Profesyonel ilaçlama ekiplerimiz sayesinde kısa sürede tüm haşere ve böcek problemlerinden kurtulmamız mümkündür.

Körfez böcek ilaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, lağım faresi,çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, kene,hamam böceği, pire, tahta kurdu, bit,  kalorifer böceği,  Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, kulağakaçan böceği, çıyan, akrep,Alman hamam böceği, örümcek,  sivrisinek, tesbih böceği, kakalak, tatarcık, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi gibi canlı türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizi uygulayarak, oluşturdukları problemleri ortadan kaldırmaktayız.

DAİMA GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Körfez böcek ilaçlama, müşterilerine daima en güvenli böcek ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Önceliğimiz ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin sağlını ön planda tutarak haşere ve fare gruplarını etkisiz hale getirmektir.

Körfez böcek ilaçlama Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmet vermektedir. Kullanmakta olduğumuz ürünlerin tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından gerekli onaya sahiptir. Kaliteli ve güvenli hizmet bizi daima başarıya ulaştırmıştır.

7 GÜN 24 SAAT İLAÇLAMA HİZMETİ

Böcek ilaçlama Körfez, yaşam sürdüğünüz alanların her zaman güvenli ve sağlıklı kalması için 7 gün 24 saat böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böylelikle karşınıza çıkan haşere ve fare gruplarından zaman kaybetmeden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan günün her saati müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Kocaeli’nin her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı böcek ilaçlama fiyatları geçerlidir. Körfez böcek ilaçlama olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız, profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.