Koronavirüs İş Yeri Dezenfeksiyon

ev-koronavirüs

Yoğun insan trafiğinin bulunduğu alanlar, insanların birbiriyle temas etmesine neden olan, aynı havayı soluyarak çok sayıda virüs ve bakteriyi birbirine bulaştırmasına zemin hazırlayan alanlardır. Bu durum özellikle son günlerde dünya gündeminde yerini koruyan ve çok sayıda can kaybına neden olan koronavirüsün yayılma riskini oldukça yükselten bir durumdur. Fakat ne yazık ki onca alınmış tedbire rağmen bazı iş yerleri faaliyeti durdurmamakta ve kalabalık ortamların oluşmasına neden olmaktadır. Bu nedenle iş yerlerinde meydana gelebilecek olası virüs tehlikesine karşı dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir. Prestij İlaçlama olarak koronavirüs için iş yeri dezenfeksiyon hizmetlerimizle bu riski olabildiğince minimum seviyeye düşürmeye çalışmaktayız. Hizmetlerimizden dilediğiniz gün ve saat içerisinde faydalanmanız mümkündür.

Covid İçin İlaçlama

Covid-19 Coronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında kişisel temizliğimize ve yaşam alanlarımızın temizliğine mümkün olduğunca çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Enfekte kişiden etrafa yayılan damlacıklar aracılığıyla hızlı bir şekilde yayılmakta olan koronavirüse karşı henüz net bir tedavi yöntemi geliştirilemediği için şimdilik sadece alacağımız tedbirlerle mücadele edebilmekteyiz. Bu nedenle mümkün olduğunca evimizden dışarı çıkmamaya, kalabalık ortamlara girmemeye ve insanlarla temas etmemeye özen göstermemiz gerekmektedir. Bunun yanında kişisel temizlik kurallarını maksimum seviyede uygulayarak, yaşam alanlarımızı da sıklıkla temizlememiz gerekmektedir.

Alınan tedbirlere rağmen henüz faaliyeti durdurmamış, bu nedenle çok sayıda insanın dışarı çıkmasına ve birbiriyle temas etmesine neden olan bazı iş yerleri, virüsün yayılma ihtimalini de ne yazık ki artırmaktadır. Bu alanların, düzenli aralıklarla koronavirüse karşı dezenfekte edilmesi, çalışanların sağlığı ve virüsün dağılma oranını düşürmek açısından oldukça önemlidir. Prestij İlaçlama olarak, tecrübeli ilaçlama ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla birlikte koronavirüs için iş yeri dezenfeksiyon hizmetleri sunmaktayız. Ekiplerimiz, antibakteriyel ilaçları püskürtme tekniği ile alana uygulayarak, dar ya da geniş her türlü alanın virüse karşı temizlenmesini sağlamaktadır. Güvenilir corona virüs ilaçlama hizmetlerimizden haftanın 7 günü 24 saat yararlanabilirsiniz.

Koronavirüs İçin İş Yeri Dezenfeksiyon Fiyatları

Koronavirüs için İş Yeri Dezenfeksiyon Fiyatları, ilaçlama uygulanan alanların metrekare cinsinden genişliği ve kullanılan ilaç miktarı göz önünde bulundurularak, Prestij İlaçlama firmamız tarafından belirlenmektedir. Koronavirüs için güvenilir ve ekonomik dezenfeksiyon hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, randevu talebinde bulunarak, iş yerlerinizi dezenfekte ettirebilirsiniz.