Koronavirüs İçin Otel Dezenfeksiyon

Koronavirüs, son birkaç aydır dünya gündeminde yerini koruyan ve güçlü yayılma hızı nedeniyle oldukça fazla sayıda can kaybına neden olan tehlikeli bir virüstür. Bu virüse karşı henüz bir tedavi yöntemi geliştirilmiş olmasa da alınması gereken tedbirler virüsün yayılma oranına doğrudan etki edecektir. Bu nedenle mümkün olduğunca kalabalık ortamlara dahil olmamalı, temizlik kurallarına da en üst seviyede sadık kalmalıyız. Toplu yaşam alanları bu konuda en büyük riski oluşturan alanlardır. Özellikle bu alanların temizliği, hem insan sağlığı hem de virüsün yayılmasını önlemek amacıyla oldukça önemlidir. Oteller de risk taşıyan bu alanlardan biridir. Koronavirüs için otel dezenfeksiyon, ilaçlama firmalarının bünyesinde sağlanmakta olan önemli hizmetlerden biridir. Prestij İlaçlama firması olarak, otel dezenfeksiyon hizmetlerimizle 7/24 faaliyet göstermekteyiz.

Covid İçin İlaçlama

Covid-19 olarak tanımlanan koronavirüse karşı alınacak tedbirler kapsamında genel temizlik kurallarına eskisine nazaran çok daha fazla dikkat edilmesi gereken bir süreçteyiz. Bu süreci sosyal izolasyonu sağlayarak, çok zorunda kalmadıkça kalabalık ortamlarda bulunmayarak ve hem kişisel temizliğimizi hem de yaşam alanlarımızdaki temizliği sürekli kılarak geçirmekte fayda bulunmaktadır. Toplu yaşam alanları, virüsün çok daha hızlı bir şekilde yayılmasına neden olabilen tehlikeli alanlardır. Bu nedenle bu alanların hijyenini, profesyonel hizmet veren firmalardan destek alarak sağlamak çok daha etkili olacaktır.

Prestij İlaçlama olarak, uzman ilaçlama ekiplerimiz aracılığıyla ev, iş yeri, toplu taşıma araçları, okul, hastane, otel, cafe ve restoran gibi tüm mekanlarda etkili çözümler üretmekteyiz. Koronavirüs için otel dezenfeksiyon da bu hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Oteller, yoğun insan trafiğinin mevcut olduğu ve çok sayıda insanın gün içerisinde uğramakta olduğu toplu yaşam alanlarından biridir. Bu nedenle bu alanların temizliği çok daha önemlidir. Firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve etkili yöntemleri ile otel içerisinde meydana gelebilecek her türlü virüs tehlikesine karşı mücadele etmektedir. Genellikle püskürtme tekniği ile dezenfekte ettiğimiz bu alanlarda, kısa sürede çözüme ulaşarak, insan sağlığını garanti altına almaktayız.

Otel İçin Koronavirüs Dezenfeksiyon Fiyatları

Prestij İlaçlama firması olarak, işlem uygulanan alanların genişliğine ve kullanılan ilaç miktarına dikkat edilerek belirlemiş olduğumuz otel için koronavirüs dezenfeksiyon fiyatları, oldukça ekonomiktir. Firmamızın güvenilir ve ekonomik otel dezenfekte hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla randevu talebinde bulunabilirsiniz.