kulaga-kacan-ilaclama

Kulağa Kaçan ilaçlama

Kulağa Kaçan ilaçlama servisi ile Kocaeli, İzmir ve İstanbul'da en uygun ücretler ile kulağa kaçan ve haşere ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Kulağa kaçan böcekleri insan sağlığı açısından tehlike oluşturan ve rahatsızlık veren böceklerdir.Özellikle insanlar uyku halindeyken insan kulağına girerek saklanan bu böcekler risk oluşturmaktadır. Kulağakaçan böceklerine karşı alınabilecek en etkili önlem kulağa kaçan ilaçlama firmaları ile görüşerek kulağakaçan ilaçlama hizmeti almaktır.

Kulağa kaçan ilaçlama servisi sunan firmamız tüm haşere türlerine karşı etkin mücadele vermektedir.Kulağa kaçan ilaçlama uygulamalarımız alternatif ilaçlama seçenekleri ile uygulanmakta olup sağlığınıza, çevrenize ve yaşam sürdüğünüz alanlara asla zarar vermez. Kulağakaçan dışında çekirge ilaçlama hizmetini de İstanbul böcek ilaçlama firmamız ile alabilirsiniz.

Kulağa Kaçan Böceklerinin Türleri

Haşere türlerinden olan kulağakaçan böceği, gündüz saatlerinde yaprak döküntüleri ve ağaç kabuklarının arasında gizlenirler. Gece saatlerinde aktif olarak ortaya çıkan kulağa kaçan böcekleri insanlar tarafından kolayca fark edilmektedir. Bu böceklerin boyları yaklaşık olarak 3,5 cm olup altı adet bacağı bulunmaktadır. Kulağa kaçan böceklerinin kuyruk kısımlarında kıskaçları bulunmaktadır. Kafalarının üst kısmında bir küçük, iki büyük olmak üzere üç antenleri bulunmaktadır. Bu böcekler çok iyi uçarlar. Kulağa kaçan böceklerinin 900 tane çeşidi bulunmaktadır.

İnsan Kulağına Kaçarak Saklanan Kulağakaçan Böcekleri

Kahverengi ve sarı renklerinde görülen bu böceklerin insanların kulağına kaçarak yaşadıkları görülmüştür. Bu nedenle bu böcekler kulağa kaçan ismiyle anılmaktadır. Ev içinde yaşayan kulağa kaçan böcekleri genellikle duvar ve parkelerin arasında yer alan boşluklara gizlenirler. Dişi kulağakaçan böceğinin antenleri düz bir yapıya sahipken erkek kulağakaçan böceğinin antenleri kıvrık bir şekildedir. Bu böceklerin kıskaçlarında zehir bulunmaz. Bu böcekler hayvansal besinleri ve bitkileri yiyerek beslenirler. En çok şeftali yemeği seven kulağa kaçanlar meyve ve sebzelere büyük zarar verirler.

7/24 Kulağakaçan Böceği İlaçlama Hizmeti

Firmamız 7 gün 24 saat profesyonel olarak kulağakaçan ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı kulağa kaçan ilaçlama uygulaması sunan firmamız yaşam sürdüğünüz açık ve kapalı tüm alanlara hizmet sağlamaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir