Kurtuluş Böcek İlaçlama

Kurtuluş Böcek ilaçlama olarak  İstanbul’un her ilçesi ve semtinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul’un en önemli ve tarihi semtlerinden birisi olarak bilinen Kurtuluş’ta da insanların sağlığını korumak ve en kaliteli hizmeti vermek adına faaliyetlerimize sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde devam ediyoruz.

Kurtuluş Böcek İlaçlama , en güvenilir ve garantili böcek ilaçlama firması olarak semt sakinlerine hizmet vermekten dolayı mutluluk duymaktayız. Böcek ilaçlama firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine prensip edinmiş ve yolunda bu şekilde ilerlemektedir. Kurtuluş böcek ilaçlama olarak müşterilerimizin bizlere duyduğu güvenden dolayı kendilerine minnettarız.

Kurtuluş’a 7/24 Hizmet

İstanbul,  tarihiyle ve güzelliğiyle her zaman göz kamaştırıcı bir şehir olmuştur. Dünya’nın her bölgesinden ve ülkesinden turistlerin görmek için can attığı yaşayan tarih durumundadır. İstanbul’un her semtinin altında bir tarih yatar. Bunların arasında en eski ve tarihi semtlerinden birisi olarak bilinen Kurtuluş 470 yıllık bir tarihe sahiptir.

Günümüzde Şişli ilçesinin sınırları içerisinde yer alan Kurtuluş semti İstanbul’un göz bebeklerinden sadece birisidir. Yılın her döneminde turistleri kendine çekmektedir.

Özellikle mevsim değişikliklerinin görüldüğü dönemlerde semtin tarihinden ve konumundan kaynaklanan bir böceklenme meydana gelmektedir. Bu tarihi semtin sakinlerinin sağlığı ve rahatı için Kurtuluş Böcek İlaçlama olarak 7/24 hizmet sunmaktayız.

Böcek Çeşitleri

İnsanların yaşam alanlarında bildiği ve bilmediği pek çok böcek çeşidi  bulunmaktadır. Özelikle insanların yaşam alanı olan evlerin içerisinde, insan sağlığına ciddi derecede zarar veren böcekler vardır. Evlerin içine kadar girerek zehriyle insanlarda felce hatta ölüme kadar yol açan böcekler vardır. Ev böcekleri , haşereleri olarakta bilinen bu böceklerden bazıları; Güve, gümüş böceği, hamam böceği, karınca , tahta kurusu, kalorifer böceği, halı böceği, tesbih böceği, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, sivrisinek, pire vs. şeklindedir.

Ev böcekleri evin hangi bölgesinde yaşar?

  • Akrep, evin içinde genel olarak yatakların içlerinde, giysi dolaplarında ve ayakkabılıklar da gezerler.
  • Hamam böcekleri kanalizasyon, gıda dolapları, buzdolabı arkaları, elektronik eşyaların içi, mobilyaların iç kısımlarında yaşamlarını sürdürürler.
  • Karıncalar kolonilerini mobilya ve aletleri, nemli alanlar, duvar içleri, mutfak ve banyolar ve odun yığınları içerisinde oluştururlar.
  • Gümüş böceği, mantar küfünün  olabileceği her yerde, mutfak ve banyolarda, depo ve garajlarda yaşarlar.

Bir cevap yazın