Lağım faresi ilaçlama

lagim-faresi-ilaclama
lagim-faresi-ilaclama

lagim-faresi-ilaclama

Lağım faresi ilaçlama hizmetlerimiz İstanbul, Kocaeli ve İzmir’de servis veren bir şirkettir. Lağım faresi ve böcek ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Lağım fareleri, fare türleri arasında en büyük tehlike taşıyan türdür. Çünkü lağım fareleri adından da anlaşılacağı gibi lağım, kanalizasyon, çöplük gibi pis ortamlarda yuva yaparak barınan canlılardır.Lağım farelerinin bünyelerinde taşımış olduğu mikrop ve virüsler insanların ciddi sağlık problemleri yaşamalarına neden olmaktadır.Prestij ilaçlama, Lağım faresi ilaçlama servisi ile yaşam alanlarınızı fare türlerinden korumaktadır.Fare ilaçlama uygulamaları firmamız tarafından güvenle uygulanmaktadır.Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı fare ilaçlama hizmeti sağlayan firmamız güveli hizmetin daima adresi olmayı başarmıştır.

Lağım faresi ilaçlama uygulamaları firmamız tarafından açık ve kapalı tüm alanlarda uygulanmaktadır.Ev, işyeri, ofis, apartman, merdiven boşlukları, fabrika, depo, bina, bahçe, sera, site, otopark gibi tüm alanları kapsayan Lağım faresi ilaçlama uygulamalarımız kısa sürede kalıcı çözümlere ulaşmaktadır.

Lağım Farelerinin Yapısal Özellikleri

Bu fareler yapıları gereği çok pis alanlarda barınırlar.Kanalizasyonlarda, lağım sularında, çöplüklerde ve binaların bodrum katlarında yaşayan lağım fareleri, diğer fare türleri gibi oldukça elastik bir yapıya sahiptir.Fare ile mücadele farelerin fiziki yapılarını ve türlerini bilen kişiler tarafından yapılmalıdır.

Lağım Farelerinden İnsanlara Bulaşan Başlıca Hastalıklar

  • Verem
  • Humma
  • Sıtma
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Parazitsel Hastalıklar
  • Grip

Lağım Faresi ilaçlama şirketleri, fare türlerinden geçebilecek hastalıklara karşı yaşam alanlarınızı fare ilaçlama uygulamasının yanı sıra dezenfekte etmelidir.Aksi durumlarda farelerin ortama bıraktığı mikroorganizmalar yaşamaya devam ederek sağlığınızı olumsuz etkileyecektir.Prestij ilaçlama, Lağım faresi ilaçlama servisi ile farelerin gezindiği tüm alanları dezenfekte ederek eski sağlığına kavuşturur.

Fare ilaçlama uygulamaları fare türlerine uygun olarak yapıldığı takdirde kısa sürede olumlu sonuç verecektir.Prestij ilaçlama, Lağım faresi ilaçlama uygulamalarında fare istasyonları kullanarak güvenli Lağım faresi ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Fareler İnsanları Isırır mı ?

Kendi yapılarından daha küçük olan deliklerden bile geçebilirler. Her üremelerinde 9-10 yavru yapan lağım farelerinin yavruları ortalama 4 ayda ergin hale gelir. Lağım faresinin özelliklerinden biriside çok güçlü bir ağız yapısına sahip olmalarıdır. Güçlü ağız yapıları ile çok sert maddeleri bile kemirebilen lağım fareleri, yiyecek bulmak amacı ile ev içlerine girerler.

Fakat evlerde beslenebilecekleri bir madde bulamazlarsa, uyku halinde bulunan insanları el ve ayak parmaklarından kemirirler. Lağım faresinin insanları ısırması sonucu, birçok tehlikeli hastalığı insanlara bulaştırırlar. Bu nedenle lağım fareleri ile mücadele etmek gerekir. Yapılan olan mücadele bireysel ve ilkel yöntemlerle değil, işinde profesyonel çalışan ve ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan etkili fare ilaçlarını kullanan fare ilaçlama şirketlerine ulaşılmalıdır.

Prestij ilaçlama servisimiz sizlere lağım faresi ilaçlama ve her türlü fare türüne karşı ilaçlama hizmeti vermektedir.Fare ilaçlama hizmeti almak için 7 gün 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz.