Lokanta İlaçlama

Lokanta ilaçlama

Tarım Bakanlığının 30 Mart 2015 tarihli genelgesinde de belirtildiği üzere, gıda mamulleri, lokanta, imalat, üretim, satışı konusunda faaliyet gösteren iş yeri sahiplerinin ilaçlama hizmetini doğrudan ruhsata sahip olan ilaçlama firmalarına yaptırmaları gerektirdiği açıkça yazılmıştır. Lokanta ilaçlama sağlık açısından bir zorunluluktur.

Lokantalar, yiyecek ve içecek konusunda faaliyet gösteren mekanlardır. Açık ve kapalı mekanlarda hizmet veren bu mekanların periyodik olarak yılın belli dönemlerinde ilaçlama hizmeti uygulamalarını mutlaka gerçekleştirmelidirler. Unlu gıda mamulleri üreticilerinin mutlaka ilaçlama konusunda hassas davranmaları gerekmektedir. 

Hizmet Alanlarımız

Lokanta ilaçlama, fırın, pastane, börek imalathanesi, pide imalathanesi, pide salonu, börek salonu, simit salonları, döner dükkanları, çiğ köfte salonları, güveç evleri, restoran, çay bahçesi, kafeterya, fast food mekanları gibi imalathane ve sıcak satış yapan yiyecek salonları ile spor salonları, güzellik salonları, kuaförler, berberler, otel, pansiyon, okul, dershane, hastane, fabrika, site, ambar, depo, ardiye, müştemilat, toplu taşıma araçları, düğün salonları, havaalanı, otopark, sosyal tesisler, konferans salonu, sinema salonu, otobüs, uçak, gemi, yat, tekne, villa, yazlık, tarla, arsa, park ve bahçe alanları gibi pek çok alanda ilaçlama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

Garantili İlaçlama, 7/24 Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat

7/24 hizmet veren şirketimizi çağrı merkezimiz üzerinden arayarak ücretsiz bilgi sahibi olabilir, aynı zamanda ilaçlama yaptırmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Garantili ilaçlama kalite ve güven veren firmamız sizlere ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ilaçlarımız, TSE güvencesinde tescilli ve damgalıdır. Leke ve iz bırakmayan ilaçlama uygulamalarımız, insanlarla barışçıl, doğaya ve çevreye saygılıdır. Sadece sonuç odaklıdır. Profesyonel çözümler sunar.