Mahmutbey böcek ilaçlama

Mahmutbey böcek ilaçlama

Gün içinde insanların en sık karşılaştığı canlı türü olan böceklerin sayısı 6 ila 10 milyon arasında değişmektedir. Her geçen gün artan böcek sayısı etrafımızı kaplamış durumdadır.  Doğal yaşamda ekolojik dengeye büyük ölçüde yararı olan bu canlılar kişisel alanlarımıza dahil olduklarında inanılmaz boyutta zararlıdır. Kan emici böcekler insanla teması sonucu çeşitli bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi tehlikeli hastalıklarda doğurabilir. Kendimizi ve çevremizdekileri bu hastalıklara karşı korumak büyük titizlik gerektirir. Mahmutbey böcek ilaçlama firmamız bu prensiple hizmet hayatına devam etmektedir.

Mahmutbey böcek ilaçlama yöntemleri

Böcekler ev, iş yeri hastane , okul, fabrika, restoran gibi toplu yaşam alanlarımıza kanalizasyon borularından, kapı ve pencerelerden, eskimiş çatlaklardan vb. yollardan girebilir. Doğal yöntemlerle haşereleri buralardan uzak tutmak neredeyse imkansızdır; aksine zaman kaybından ötürü böcek sayısında artış olacağı için daha da ciddi boyutlara ulaşabilir. Böceklerle mücadele de en hızlı çözüm Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm izin ve ruhsatlara sahip ilaçlama firmalarından alınacak olan ilaçlama hizmetleridir.Uzman olmayan ekipler tarafından yapılan ilaçlama işlemleri böcek istilasını daha ciddi boyutlara da taşıyabilir.

Prestij firması olarak yıllardan beri İstanbul’un genelinde en güvenilir, hızlı ve ekonomik ilaçlama hizmetlerimizle sektörün öncü firmasıyız. Hizmetimize Bağcılar Mahmutbey’de de devam etmekteyiz. Böcek ilaçlama uygulaması öncesi uzman ekibimizin alanın büyüklüğü, böceğin türü, direnci ve ilaçlama çeşidi ile alan keşif yapar. Ardından ilaçlama işlemine geçilir. Haftanın her günü ve saati hem  müşteri hizmetlerimiz hem de ilaçlama personelimizle sağlığınız için faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Dilediğiniz zaman dilimi içinde arayıp müşteri hizmetlerimizde gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Mahmutbey böcek ilaçlama firmamız ile İstanbul’da kim tüm semtlere de hizmet vermekteyiz.

Bağcılar bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: