MALTEPE BÖCEK İLAÇLAMA

kucukcekmece-bocek-ilaclama

Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. Prestij İlaçlama  bölgede yer alan tüm semtlere Maltepe böcek ilaçlama servisiyle ilaçlama hizmeti vermektedir. Şikayet aldığımız tüm semtlerin haşere ve fare problemlerine anında çözüm sunarak yaşam alanlarınızı haşere ve farelerin varlığından daima koruyoruz.

Maltepe Böcek İlaçlama Yöntemleri

Prestij Maltepe Haşere İlaçlama firması olarak alternatif ilaçlama tekniklerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı kısa sürede pratik bir sistemle haşere ve fare gruplarından arındırıyoruz.

Haşere ve fare gruplarına karşı uygulanan ilaçlama teknikleri

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • ULV
  • Fare istasyonları

İlaçlama uygulamaları öncesi yapılması gerekenler konusunda ekiplerimiz size bilgi vereceklerdir. Jel ilaçlamada hiçbir eşyanızı saklamanız, paketlemeniz kısacası korumanız gerekmez ancak sıvı ilaçlamada ön koruma yapılması gerekir.

Maltepe Böcek İlaçlama firması olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri:

Bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi.

Güvenli ve Garantili Böcek İlaçlama

İstanbul Maltepe Böcek İlaçlama firması müşterilerine daima en güvenli böcek ilaçlama hizmetini sunmaktadır. Önceliğimiz ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin sağlını ön planda tutarak haşere ve fare gruplarını etkisiz hale getirmektir. Maltepe İstanbul Fare İlaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenli hizmet bizi daima başarıya ulaştırmıştır.

7 Gün ve 24 Saat Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcek ilaçlama Maltepe servisi yaşam sürdüğünüz alanların her zaman güvenli ve sağlıklı kalması için 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Böylelikle karşınıza çıkan haşere ve fare gruplarından zaman kaybetmeden kurtulmak için iletişim numaralarımızdan günün her saati Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Maltepe Böcek İlaçlama Fiyatları

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Böcek ilaçlama Maltepe firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Maltepe ilçesinde yer alan tüm semtlere garantili, ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Maltepe bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler: