Mayt böcekleri

mayt-bocekleri

Mayt böcekleri, beslenmesi insanların kıl ve deri döküntülerini yiyerek sağlayan, gözle görülemeyecek kadar küçük canlıdır. Prestij ilaçlama, Sağlık bakanlığı onaylı  ilaçlama yapmaktadır. Sektörün öncü firmalarından Prestij böcek ilaçlama, en ekonomik mite ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. 

Mayt Böceklerinin Yaşam Alanları

Akar haşeresinin yaklaşık 250 tane türü bulunmakta olup, genellikle tozlu ve nemli ortamlarda yaşarlar. Akar böceklerinin bir diğer adı da  Mayt böcekleridir. Miteler o kadar küçük canlılardır ki 1 gram deri parçası ile binlerce mayt böcekleri beslenebilir. Vücut yapıları, türlerine göre değişen akarların renkleri ve görünüşleri türlerine göre değişmektedir. Mite böcekleri 8 tane bacak ve keskin bir ağız bulunur. Mayt böcekleri, insanların vücutları ile temas halinde olan eşyalarda bolca bulunur. Özellikle insanların yattıkları yataklarında, yorganlarında, çarşaflarında ve yastıklarında yaşayarak, bu eşyalar üzerine dökülen insanların deri kırıntıları ve kılları ile beslenir. Ev içlerinde akar böceği pis ve tozlu olan her ortamda bulunur. Özellikle battaniye, halı, kilim ve küçük çocukların pelüş oyuncakları içinde sıkça yaşar. Yaşam alanlarınızda bu haşerelere rastladığınızda, mutlaka Mayt böcek ilaçlama firmalarından yardım almalısınız.Mayt böcekleri ile mücadelenizde Prestij ilaçlama olarak her zaman yanınızdayız. Yaşam alanlarınıza giren zararlı canlılardan sizi korumak bizim görevimizdir. 

Kaliteli Hizmetlerle Mayt Böceği ilaçlama

Gözle görülemeyecek kadar küçük olan akar (mite) böcekleri insanlar tarafından fark edilmez ve bulaştırdıkları hastalıklar önemsenmez. Akar ortam içerisine bıraktığı dışkı ve pisliklerini hava yolu ile soluyan insanlara bulaştırır ve ve bu yolla insanlarda solunum yolu rahatsızlıkları olan bronşit ve astım hastalıkların bulaşmasına sebep olur. Özellikle küçük çocukların pelüş oyuncaklarla çok fazla oynaması ve halı-kilim gibi eşyaların üzerinde çokça emeklemesi ile çocuklar bu hastalıklara daha sık yakalanmalarına neden olur. Bu nedenle akar haşerelerinden kurtulmak için mekânınıza düzenli olarak akar ilaçlaması yaptırmalısınız.

Mite ilaçlaması ve diğer tüm böcek ilaçlamaları hakkında Prestij ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. Akar (Mite) ilaçlaması kesinlikle yasal çalışan böcek ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde bireysel yapılan böcek ilaçlama uygulamaları hayati tehlike oluşturmaktadır ve etkili bir sonuç alınamamaktadır. Prestij ilaçlama şirketimiz akar ilaçlama hizmetini günün her saati, ekonomik fiyatlarla uygulamaktadır.