Menderes Tekeli Böcek İlaçlama

menderes tekeli böcek ilaçlama

Böcek, fare ve haşereler hem insan sağlığını tehdit etmekte hem de korku ve endişeye beden olmaktadır. Ev ortamında, iş yerinde ya da kapalı alanlarda bulunan bu canlılar hijyen sorununa neden oluyor. Isıran, zehirleyen, tekstil ürünlerini kemiren ya da erzakların arasından dolanan haşereler, ciddi sorunlar oluşturmaktadır. Menderes Tekeli Böcek İlaçlama olarak hizmet veren firmamız her türlü haşere konusunda profesyonel çözüm sunmaktadır.

Fare İlaçlama Hizmeti

Evlerde bulunan yün, yorgan, yastık, kıyafet gibi tekstil ürünlerini kemirerek zarar veren fareler genellikle fındık fareleridir. Bir de lağım fareleri ile karşılaşmaktayız. İzmir menderes böcek ilaçlama firmamız, her türlü fareyi tamamen yok etmek için en doğru tekniği belirlemektedir. Firmamız deneyimli ve eğitimli kadrosu ile, sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarla ve doğru tekniklerle ilaçlama yapmaktadır.

fare ilaçlama konusu en çok hizmet verdiğimiz ve % 100 memnuniyeti dönüşleri aldığınız işlerdir. Farelerin türünü belirleyip, yuvalarını tespit etmekteyiz. Özellikle üreme dönemlerinde önce müdahale etmeye çalıştığımız fareleri yok etme garantisi sunuyoruz.

Pire İlaçlama

Özellikle ahır, samanlık ya da hayvanların yaşadığı alanlarda karşılaştığını pireler için Tekeli böcek ilaçlama firmamıza ulaşabilir, ekonomik fiyatlarla doğru ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Pireler kanla beslenen ve çok küçük canlılar oldukları için hem tehlikeli hem de müdahalesi zor bir haşeredir. Yumurtlama dönemlerinde milyonlarca yumurta yapabilen pirelerin yuvalarının ilaçlanması büyük önem taşımaktadır.

Pire ilaçlama hizmetimizde, sağlık bakanlığından onaylı ürünler kullanıyoruz. İlaçlama tekniği duruma göre kuru ya da sıvı olabilmektedir. İşimizi hızlı ve etkili yaparak siz müşterilerimizi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Uygulama sonrası bir kaç saat ortam havalandırması yaptıktan sonra mekan kullanıma açılır.

Firmamızın Hizmetleri

Firmamız İzmir ve Menderes ilçesine hizmet vermektedir. Özellikle fare, pire, bit, kene, akrep, hamam böceği, tahta kurusu gibi akla gelebilecek her türlü haşere için ilaçlama yapmaktadır. Uzman ekibimiz haşerelerin türleri, üremeleri ve yok edilmeleri konusunda eğitimli kişilerden oluşmaktadır. İlaçlama öncesi ve sonrası müşterilerimiz destek vermeye devam ediyoruz. Yapılacaklar ve yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgilendirme sağlıyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız ile işimizi önemseyerek yapıyoruz.

Menderes’te İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler

Etiketler: