Narlıdere böcek ilaçlama

narlıdere böcek- İlaçlama

İzmir’in batısında yer alan Narlıdere, doğusunda Balçova, batısında Güzelbahçe ve Menderes ilçeleri, kuzeyinde İzmir Körfezi ile çevrelenir. Yüzölçümü 63 km²’ olan ilçenin  2015 yılı verilerine göre nüfusu 64.712’dir. Çağdaş konutları, düzenli kentleşmesi sayesinde İzmir’in en geniş yeşil dokusuna sahip ilçelerinden birisidir Narlıdere. Şehir merkezinin yanı başında konumlanmasına rağmen sahip olduğu ekoturizm, sağlık ve kültür turizmi olanakları ile de İzmir’in yıldızı parlayan ilçelerindendir. Narlıdere konumu itibarıyla da sıcak bölgede yer aldığından haşere istilaları için risklidir. Bu sebeple Narlıdere böcek ilaçlama firmamız bölgede hizmet vermeye başlamıştır.

Narlıdere böcek ilaçlama servisi

Haşereler gün içinde en sık karşıladığımız canlılardır. Tür ve taksonomi açısında dünya üzerinde en kalabalık canlı çeşidi olan böceklerin kimi ekolojik döngü için son derece önemlidir. Ve gerekli iken kimisi ise insanlarla teması sonucu ölümcül hastalıklara yol açabilir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu direkt hastalık bulaştırır. Haşerelerin doğrudan veya dolaylı yoldan insana bulaştırdığı hastalıklar ise tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Özellikle çocukları zehirli haşere türlerinden korumak büyük önem taşır. Bu sebeple kişisel alanlarımızda hijyene olabildiğince dikkat etmeliyiz. Haşerelerin bazı türleri son derece tehlikeli bir sınıf olduğu gibi barındıkları alanda rahatlıkla üreyebilir. Özellikle hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, gümüş böceği, uyuz böceği, tespih böceği ve örümcek türleri bulundukları alanda kısa sürede yumurtlar.

Narlıdere böcek ilaçlama olarak yıllardan beri ev, iş yeri, hastane, okul, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra, park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da ilaçlama yapmaktayız. İnsan sağlığını vizyon edinen bir firma olarak en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışını sürdürmekteyiz. 7 gün 24 saat hem müşteri hizmetleri hem de ilaçlama ekibi olarak dilediğinizde ulaşabilir; gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İlaçlama uygulaması sonrasında gerekli tedbirler ve yapılması gerekenler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir. İlaçlama işlemini belirli periyotlar halinde devam ettirmelisiniz. Kişisel veya toplumsal alanlarınızı güven altına alarak, haşere istilasına karşı her zaman sizi koruma altına almak güvenli bir yoldur.