Nisbetiye Böcek İlaçlama

Nisbetiye Böcek İlaçlama

Beşiktaş ilçesi böcek ve fare sorunlarına karşı sıkça önlem alınan bir bölgedir. Beşiktaş’ın İstanbul’un en eski semtlerinden biri olması buna en büyük etkendir. Böcekler eski yapılar arasında kendilerine yuva yapacak birçok alan bulabilirler. Nemli ve rutubetli alanlar haşerelerin üremesi için en elverişli zeminlerdir. Bu gibi sorunlara karşı Nisbetiye böcek ilaçlama servisimiz daima yanınızdadır. Nisbetiye bölgesinde oluşan haşere ve fareler profesyonel ilaçlama tekniklerimiz sayesinde en kısa zamanda etkisiz hale dönüşürler. Yaşam alanlarınızın sağlığını koruyan ilaçlama yöntemlerimiz ve tüm şubelerimiz Sağlık Bakanlığı tarafında onaylıdır.

Profesyonel İlaçlama Tekniklerimiz;

  • Sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz ilaçlama)
  • Fare istasyonu
  • Jel ilaçlama

Uzman ekiplerimiz ilaçlama yapılacak haşerenin türüne göre ilaçlama planını belirlemektedir. Kullanılan ilaçlar Ziraat mühendislerimiz tarafından belirlenmektedir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından kullanılan ilaçlarımız, daima sağlığınıza dosttur.

Beşiktaş Nisbetiye böcek ilaçlama ekiplerimiz, bilgi ve tecrübe sahibi olup firmamız tarafından gereken eğitim süreçlerini tamamlamışlardır. Ekonomik ilaçlama fiyatlarımız tüm semtlerde aynı fiyatla uygulanmaktadır.

Böcek İlaçlama Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar;

  • İlaçlama yapılacak böceğin türü
  • İlaçlama yapılacak alanda kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama kapılacak alanın büyüklüğü

Nisbetiye Böcek İlaçlama ekipleri; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu Alman hamam böceği karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi gibi tüm türlere karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Dilediğiniz zaman Müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdeyiz.

Beşiktaş ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: