Okmeydanı böcek ilaçlama

Okmeydanı böcek ilaçlama

Kene, pire, bit, hamam böceği gibi etrafımızda hızla yayılan haşereler, kontrol altına alınması gereken canlılardır. Çok sayıda türe sahip olan haşereler, yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkilerler. Sağlık sorunlarına ve maddi kayıplara neden olan fare ve haşere türlerine karşı Okmeydanı böcek ilaçlama servisimiz daima yanınızdadır. Birçok şubesiyle hizmetinizde olan firmamız, Şişli ilçesinin tüm mahallelerine profesyonel hizmetini ulaştırmaktadır.

Şişli Okmeydanı böcek ilaçlama servisimiz, tüm şubelerimiz gibi Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onay ve belgelere sahiptir. ULV ilaçlama, sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarımızla haşerelerin yuva oluşturduğu tüm alanlara ulaşmaktayız. Haşerelerin yuvalarına ilacın temas etmesi çok önemlidir. Çünkü haşere sorununun ana kaynağı bu noktadır. Haşere yuvaları ilaçlanmadığı takdirde haşere sorunu çözülmeyecektir. Bireysel ilaçlama yöntemlerinden uzak durulmalıdır. Yanlış uygulamalar haşerelerin daha çok çoğalmasına neden olmaktadır.

Haşere türleri mikrop ve virüs taşıyıcıdır. Akrep, çıyan, örümcek gibi bazı böcekler ise zehir taşır. Bu nedenle böcek ve farelerin etrafımızda var olması daima sakıncalı bir durumdur. Sağlığımızı ve yaşam alanlarımızı doğru yöntemlerle korumak için profesyonel ilaçlama şarttır.

Okmeydanı böcek ilaçlama servisimiz, haftanın 7 günü 24 saat görev başındadır. Uzman ekiplerimize dilediğiniz zaman ulaşarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. Haşere ile mücadele aşamasında böcek ilaçlama Okmeydanı ekipleri daima yanınızdadır.

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Türleri;

  • Gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite

Profesyonel İlaçlama Tekniklerimiz

Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz hakkında detaylı bilgiler sunmamız gerekirse, şirketimiz her zaman modern ve etkili ilaçları tercih etmektedir.

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • ULV ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları/ fare düzenekleri

İlaçlama firmamızın yaygın olarak, hedef odaklı yaptığı çalışmalardır.  Okmeydanı böcek ilaçlama ekiplerimiz, ilaçlama tekniklerini kullanırken Ziraat mühendislerimizin belirlemiş olduğu ilaçları kullanırlar. Böylece insan ve çevre sağlığını koruyan profesyonel haşere ilaçlama hizmeti çalışmalarına imza atmaktadır.

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: