Ortaköy böcek ilaçlama

Ortaköy böcek ilaçlama

Firmamız çok sayıda şubesiyle hizmet sağlamaktadır. Ortaköy böcek ilaçlama servisimiz, Beşiktaş Ortaköy semtinde oluşan haşere sorunlarına çözüm olmaktadır. Profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz, fare ve böcek türlerini en kısa sürede etkisiz kılacak forma sahiptir. Çevre ve insan sağlığını koruyan ilaçlama faaliyetlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından gereken izne ve belgelere sahiptir.

Profesyonel İlaçlama Yöntemlerimizle Hizmetinizdeyiz

İlaçlama yöntemlerimiz haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlayacak özel ilaçlarla gerçekleşmektedir. Çünkü ilaçlamada uygulanacak haşerenin türü oldukça önemlidir. Doğru tespit edilmeyen haşere türüne yanlış ilaç uygulanması sonucunda başarılı sonuç elde edilemez. Ortaköy böcek ilaçlama ekiplerimiz Ziraat mühendislerimiz tarafından belirlenen ilaçları kullanmaktadır. Haşere türünü göre seçilen ilaçlarımız sıvı ve jel ilaçlama tekniğiyle uygulanmaktadır. İlaçlama yapılan alan ve haşere türüne göre belirlenen ilaçlama tekniklerimiz, ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla uygulanmaktadır.

Ortaköy’de böcek ilaçlama hizmeti almak için servislerimize gün boyu ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet sunan müşteri temsilcilerimiz, detaylı bilgi ve randevu vermektedir.

Açık Ve Kapalı Tüm Yaşam Alanlarınıza İlaçlama Hizmeti Sunuyoruz!

Ev, işyeri, okul, depo, bina, ofis, alışveriş merkezi, havalandırma, fabrika, apartman gibi açık ve kapalı her alanda yer edinen haşere türlerini etkisiz hale dönüştürüyoruz.

Ortaköy böcek ilaçlama ekipleri; Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, mobilya kurdu tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği gibi tüm zararlıları ilaçlamaktadır.

Beşiktaş ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: