Park İlaçlama

Apartman İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama işlemi yıllardır yapılan ancak verimli yapılmadığı zaman herhangi bir sonuç alınamayan bir işlemdir. Burada uygulanacak tekniklerin elbette önemi büyüktür. Ucuz ilaçlama, yetersiz ilaçlama, bilinçsiz ilaçlama gibi durumlardan ısrarla sakınmak gerekir. Yıllardır İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da, her ilçe ve mahallesinde böcek ilaçlama hizmetini sürdüren Prestij İlaçlama, ev, okul, villa, site, apartman, fabrika, bahçe, park ilaçlama hizmetleri ile yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir.

Park İlaçlama Servisi

Park İlaçlama

Park İlaçlama

Haşereler çoğu zaman görülemeyen küçük canlılar olduğundan bazı zamanlarda durumu pek ciddiye almayabiliyoruz. Oysa ciddiye almadığımız o canlılar veba, tifüs, tifo, dizanteri, cilt hastalıkları ve solunum yolu enfeksiyonları gibi pek çok tehlikeyi barındırmaktadırlar. Bu tip tehlikelerden korunmanın en doğru ve garantili yolu ilaçlama yapmaktır. İlaçlama ise sıvı, jel, kokulu, kokusuz ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlama tekniğinin yapılacağı haşere türüne ve ilaçlama yapılacak alana göre farklılık gösterebilir.

İlaçlamada esas olan haşereleri ortadan kaldırmaktır. Bunu ancak Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapmak mümkündür. Haşereler; sivri sinek, kara sinek, karınca, arı, çıyan, kertenkele, fare, akrep, pire, güve, kırkayak ve bunlar gibi pek çok çeşitte canlıdır. Hepsinin verdiği zararlar farklıdır. Kimisi ısırarak ya da sokarak zarar verirken kimisi bıraktığı dışkı ya da salgılarla dolaylı yoldan zarar vermektedir. Genellikle mutfak gibi yiyeceklerin olduğu olanlara yönelen bu haşereler buralara bıraktıkları dışkı ya da salgılarla gıda zehirlenmelerine nedn olmaktadır. Akrep ve çıyan gibi canlılar ise daha çok sokarak zehirleme yöntemine başvururlar. Akrepler genellikle nemli ve sıcak havayı severler ve taşların altıdna ağaç kavuklarında ya da evlerdeki duvar çatlaklarında yaşamlarını sürdürürler. Çıyanlar ise yazın çok dikkat edilmesi gereken haşerelerdir. Çıplak ayakla dolaşırken soktukları takdirde felce varan sonuçlar ortaya çıkarabilirler.

Haşereler evlerde, iş yerlerinde, oyun alanlarında, sosyal aktivitelerin gerçekleştiği her yerde karşımıza çıkabilirler. Haşerelere karşı tedbir almak sizi daha sonra hem sağlık açısından hem de maddi açıdan ortaya çıkabilecek sorunlardan kurtarmaktadır. Prestij ilaçlama, ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, park ilaçlama, alışveriş merkezi ilaçlama ve aklınıza gelebilecek her türlü platformda ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Siz de haşerelerden korunmak istiyorsanız Prestij İlaçlama’nın uzman kadrosuna başvurun.