PENDİK BÖCEK İLAÇLAMA

pendik-bocek-ilaclama

İstanbul Pendik Böcek İlaçlama servisi, Prestij İlaçlama Firması bünyesinde tüm Pendik semt ve mahallelerine kesintisiz hizmet veren bir ilaçlama servisidir.

Pendik hem kıyı, hem yerleşim yeri, hem de sanayi tipi bir nüfus çeşitliliğine sahip olduğundan farklı türde haşere, böcek ve kemirgen gibi insanlar için zararlı olan canlıları da bünyesinde barındırmaktadır. Prestij İlaçlama daha yoğun ve kesintisiz olarak tüm Pendik halkına böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermektedir. Kuş, kedi köpek ve de insan gibi sıcak kanlı tüm memelilerin kanını emerek beslenen pire, tahtakurusu, kene, sivrisinek gibi canlılar ile Pendik Haşere İlaçlama Servisi 7/24 mücadele etmektedir. Gemilerin ve vapurların, motor ve kazan dairelerinin sıcak ve nemli ortamlar olması nedeniyle buralarda barınmayı seven türlü haşere ve kemirgen, deniz taşımacılığı sırasında taşınan kutular ve konteynerlarla birlikte bu kıyılara gelmektedir.

Pendik Belediye Fare ilaçlamalarında da servisimiz hizmet vermekte olup tüm Pendik Haşere İlaçlamalarını aynı titizlilik ve dikkatle uygulamaktadır.

Pendik ilçesinde coğrafyanın ve yaşam şekillerinin çeşitliliği sebebiyle pekçok farklı tipte insan zararlısı organizma bulunmaktadır. Ancak biz İstanbul Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak her haşere, böcek ve kemirgen çeşitleri için ayrı uygulamalar yapmaktayız.

Pendik İlaçlama Uygulamaları

Prestij İlaçlama tüm İzmir, İstanbul ve Kocaeli illerinde böcek, haşere ve kemirgen türleri için Pendik böcek ilaçlama yöntemlerini ilaç ve haşere, ilaç ve kemirgen…vb gibi denklik ya da uygunluk standartlarıyla belirlemiştir. Bu standartlarımıza göre:

Jel İlaçlama: Kapalı alanlarda ve yoğunluğu fazla olmayan ancak seri üreyen canlıların hızla artışı gibi onları da hızlıca etkisiz hale getirebilecek bir yöntemle etkisizleştirir. Bir enjeksiyonla alandaki belirli noktalara sürülerek yapılır.

Sıvı İlaçlama: Açık ve kapalı alanda uygulanmalarına göre kimyasalı kullanma teknikleri de değişir.

  • Sisleme Yöntemiyle Sıvı İlaçlama: Tahtakurusu, bit, kene gibi gözle görülmesi zor ve de her yerde barınabilme becerisine sahip olan bu küçük organizmalar için uygulanır. Amaç kimyasalın en ücra yerlere bile nüfus etmesini sağlamaktır.
  • Püskürtme Yöntemiyle Sıvı İlaçlama: Daha çok geniş ve açık alanlarda uygulanır. Etki alanı hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, çıyan, kertenkele gibi canlılardır.

Fare İstasyonları: Fare ilaçlamada kemirgenin türlerine göre birçok farklı yöntem kullanıyoruz. Fare istasyonları eski fare ilaçlama yöntemlerinden oldukça farklıdır. Çünkü bu istasyonlar sadece fareyi hedef alarak kedi, köpek gibi diğer canlılar için herhangi bir tehlike oluşturmaz.

İstanbul Pendik Böcek İlaçlama Fiyatları

Prestij İlaçlama, Pendik İlaçlama fiyatlarını uyguladığı ilaçlama yöntemlerine, ilaçlama yapılacak alanın metrekare ölçümüne ve kullanacağı kimyasalın miktarına göre belirler.

Prestij İlaçlama Firması, Pendik Böcek İlaçlama Servisi olarak tüm İstanbul, İzmir ve Kocaeli İllerinde ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çağrı merkezlerimizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilir ya da ilaçlama hizmeti almak için randevu oluşturabilirsiniz.