Pire ilaçlaması

Pire ilaçlaması

Pire görülen alanların ilaçlanması oldukça önelidir. Çünkü pire türleri bulundukları alan içerisinde her bölgeye yumurtalarını bırakarak yayılırlar. Pire ilaçlaması sayesinde ortamda var olan yumurtalarda arınmaktadır. Fakat pire ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama personelleri tarafınca uygulanmalıdır. Püskürtme ilaçlama yöntemi ile etrafta var olan pire yumurtaları, kısa sürede etkisiz hale dönüşmektedir. Püskürtme ilaçlama yöntemi ve diğer ilaçlama teknikleri mutlaka uzman ilaçlama firmaları tarafınca uygulanmalıdır.

Pire ilaçlaması, pire türlerine göre belirlenmektedir. Çeşitli türlere sahip olan pirelere karşı en etkili ilaçlar seçilmelidir. Kan emerek beslenen pire insan ve hayvanların üzerinde barınmaktadır. Ancak pire eşyaların arasına da yerleşerek uzun süre beslenmeden yaşayabilir. Pire ilaçlaması buna karşın dikkatli bir şekilde tüm alanı kapsamalıdır. Aksi durumlarda pire sorunu tamamen çözülmeyecektir.

Pire Türlerine Karşı Uygulanan İlaçlama Yöntemleri;

  • Püskürtme ilaçlama yöntemi
  • Buharlama ilaçlama yöntemi
  • Sisleme ilaçlama yöntemi
  • Sıvı ilaçlama yöntemi

Firmamıza dilediğiniz zaman ulaşarak pirelerden yaşam alanlarınızı en kısa zamanda kurtarabilirsiniz.7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sağlayan ekibimiz açık ve kapalı tüm alanlara ulaşmaktadır.