Prestij Grup İlaçlama

Sektöründe 20 yıllık deneyimiyle hizmet sunan Prestij Grup İlaçlama, işini titizlikle, büyük bir özenle yapan, uzman kadrosu ve profesyonel çalışanlarıyla birlikte yıllardır İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin bütün ilçe ve semtlerinde en iyi ve garantili hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar.

20 yıllık deneyimin getirdiği bilgi birikimi sayesinde, ilaçlama sektöründe liderlik konumunda emin adımlarla yürümekte olan Prestij Grup İlaçlamanın önceliği her zaman insan sağlığını gözetmek ve korumak olmuştur. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız memnuniyeti her şeyin üstünde tutar.

Hizmet Anlayışı

Prestij Grup İlaçlama, ilaçlama sektörünün en kaliteli ve etkili ilaçlarını kullanmaktadır. İnsan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın kullandığı ilaçlar TSE tescilli ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Çağın teknik ve yöntemlerini en iyi şekilde kullanarak en kaliteli ilaçları harmanlayarak ilaçlama operasyonlarında kesin ve garantili sonuç sunar.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerimizle 7/24 iletişim kurabilir ve hizmet alabilirsiniz. Alanında deneyimli olan temsilcilerimiz, ilaçlama konusunda eğitimlidir. Şikâyetçi olduğunuz ve rahatsızlık duyduğunuz böceklerin ve ilaçlatmak istediğiniz mekânın özelliklerine göre size uygun en iyi hizmeti açıklayıcı ve anlaşılır bir dille anlatacak ve yardımcı olacaktır. Gerekli olduğu her an müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve merak ettiğiniz her konu hakkında danışabilirsiniz.

İlaçlama nedir? Böcekler hakkında merak edilenler, fiyat politikamız ve merak ettiğiniz her konu hakkında çağrı merkezimize ulaşabilir, ilaçlama işlemi yaptırmak için fiyat bilgisi alabilir ve dilediğiniz tarih için randevu oluşturabilirsiniz.

Konuşulan ve kararlaştırılan hizmet gününü kesinlikle aksatmayan, dakikasında olması gerektiği yerde olan profesyonel ekiplerimiz sonuç odaklı çalışmaktadır. Yapılan işlemin ardından personellerimiz ilaçlama sonrasında ne yapılması gerektiğini de sizin için dile getirecektir.

Misyonumuz

Prestij Grup İlaçlama olarak 20 yıllık deneyime sahip olup bu deneyimin getirdiği bilgi birikimiyle hizmet verir, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Lider böcek ilaçlama şirketleri arasında attığımız emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Profesyonelliğin ne demek olduğunu çok iyi bilir, bunu yaptığımız hizmetlere yansıtır, müşterilerimize maksimum verim sağlarız. En iyi hizmeti vermek için ekip olarak her zaman hazırız.

Vizyonumuz

En büyük hedefimiz ilaçlama işinin titizlik ve önemle yapıldığını, ilaçlama yapmanın bir işten çok zanaat olduğunu gözler önüne sererek, kaliteli bir hizmetin nasıl ve ne şekilde verildiğini göstermektir.