salyangoz-ilaclama

Salyangoz ilaçlama

Salyangoz İlaçlama hizmetimiz İstanbul, İzmir ve Kocaeli için geçerlidir. En ekonomik fiyatlar ile böcek ve salyangoz ilaçlama yaptırabilirsiniz.

Firmamız  ilaçlama uygulamaları ile daima en kaliteli hizmeti sunarak açık ve kapalı tüm alanları korumaktadır. Salyangoz ilaçlama şirketleri kullanmış olduğu teknikler sayesinde birçok alanda kısa sürede sonuca ulaşmaktadır.Fakat ilaçlama uygulamaları, alanında uzman ve yetkili kişiler tarafından hizmet sağlayan  ilaçlama firmaları tarafından yapıldığı takdirde olumlu sonuç verecektir.Firmamız kaliteli hizmeti ve ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile en kaliteli hizmetin daimi adresidir.

Özellikle bahçelerinizde oluşan salyangozlara karşı ilaçlama hizmeti almak istediğiniz takdirde seçim yapacağınız firmamın önemi çok büyüktür.Çünkü salyangoz ilaçlama yapılacak alanın yeşil alanlara zarar vermeyecek ilaçlar ile ilaçlanması gerekir.Aksi durumlarda yeşil alanlar ve ağalar zarar görerek kuruyacaktır.

salyangoz-ilaclama

Salyangozların Yapısal Özellikleri

Vücutları balık kulağı denilen ince bir zar, kabuk deri ve tül ile korunur. Kas dalgalanmalarıyla ayak ileriye itilir ve Salyangoz ayağının üzerinde kayarak hareket sağlar. Ayağın ön tarafındaki salgı bezi sümüksü bir sıvı salgılar, bu sıvı ayağın rahat kaymasını sağlar. Salyangozun gezdiği yerlerde iz bırakır. Kanları renksiz olan salyangozların işitme duyuları çok az gelişmiştir. Kabuklarını korunak olarak kullanan salyangozlar yağmurlu havalarda kabuklarından beslenmek için dışarı doğru çıkarlar. Uyku dönemlerinde yaprak dipleri ve çalı aralarına gizlenirler. Salyangoz dışında akrep ilaçlama servisi de yapmaktayız.

Dinlenme zamanları geldiğinde özel bir zar oluşturan salyangozlar toprak altında kendilerine yuva oluştururlar.soğuk havalarda ağız bölgelerini kapatarak ağaçlara yapışan salyangozlar genellikle yaprak yiyerek beslenirler.

Günün 24 Saati Salyangoz İlaçlama Hizmeti

İlaçlama servisi ile Müşterilerimize günün 24 saati haftanın 7 günü ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Servisimiz tüm haşere türleri üzerinde etkin mücadele sağlayarak başarılı çalışmalara imza atmaktadır.Salyangoz ilaçlama şirketleri arasında Sağlık Bakanlığınca onaylı hizmet sunan firmamız insan ve çevre sağlığına daima önem vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir