sancaktepe-bocek-ilaclama

Sancaktepe Böcek İlaçlama

Sancaktepe Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Sancaktepe ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Sancaktepe, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Prestij ilaçlama şirketi İstanbul’un tüm semtlerine hizmet sağladığı gibi Sancaktepe ilçesinde yer alan tüm semtlere, Sancaktepe böcek ilaçlama servisi ile hizmet vermektedir. Haşere ve fare türleriyle en etkili mücadele yöntemi profesyonelce uygulanan ilaçlama işlemidir.

Sancaktepe bölgesinden en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Eyüp
  • Osmangazi
  • Sarıgazi
  • Yenidoğan

Haşere ve fare grupları yapıları bakımından farklı alanlarda yaşam sürselerde yuvalarında aç kaldıkları zaman çıkarak yiyecek bulma arayışına çıkarlar. Yaşam alanlarımıza girerek beraberinde getirdikleri mikrop ve virüsler nedeniyle ciddi sağlık problemlerinin yaşanmasına ve maddi zararlara sebebiyet verirler. Böcek ilaçlama firmaları yaşanan bu problemleri ortadan kaldırarak yaşam alanlarınızı dezenfekte etmektedir. Haşere ve fare gruplarından insanlara; veba, humma, sıtma, verem, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, parazitsel hastalıklar, tifüs gibi önemli hastalıklar geçmektedir.

Sancaktepe böcek ilaçlama firması olarak tüm haşere ve fare türü üzerinde gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahip olarak uzun yıllardır sektördeki yerimizi korumaktayız.

KISA ZAMANDA NETİCE VEREN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul Sancaktepe Böcek İlaçlama servisi gelişmiş ilaçlama yöntemleri ve ilaçları sayesinde kısa zamanda netice veren başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Sıvı
  • Fare istasyonları

Sancaktepe böcek ilaçlama şirketi Ziraat mühendislerinin kontrolü altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN ONAYLI İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Sancaktepe Böcek İlaçlama firması kurulduğu günden itibaren gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin tümünü Sağlık Bakanlığı tarafından onay alarak gerçekleştirmiştir. Firmamız çalışma ruhsatına sahip yasal bir kuruluş olup alanında uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Önceliğimiz daima müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştirmektir.

SANCAKTEPE İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

Böcek ilaçlama Sancaktepe firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama servisi 7/24 haşere ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama hizmeti vermektedir. Dilediğiniz vakit Müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir