SANCAKTEPE BÖCEK İLAÇLAMA

sancaktepe-bocek-ilaclama

Sancaktepe böcek ilaçlama, Prestij İlaçlama Firması bünyesinde garantili ilaçlama yapan yetkin ve deneyimli bir ilaçlama servisidir.

Sancaktepe İstanbul Anadolu yakasında kıyısı olmayan bir iç kara bölgesi ilçesidir. Nüfus yerleşimlerinin sayıca artmakta olması ve de insanların besin kaynaklarına yakınlığı nedeniyle, doğal olarak tüm böcek ve kemirgenlerin de buralarda yaşamalarını uygun hale getiriyor. Ancak bu zararlılardan beslenme türü farklı olan bir çeşit haşere daha vardır ki bunlar kan emerek ürerler ve beslenirler. Pire, tahtakurusu sivrisinek, kene gibi tüm bu türler kan emicidirler. Çok küçük oldukları için ancak bıraktıkları izlerden (leke, küçük kan izleri, pasa benzer izler gibi) ve yarattıkları etkilerden (kaşıntı, kızarıklık) dolayı farkedilebilirler.

İstanbul Sancaktepe Haşere İlaçlama

Haşere Arapça çok küçük olan ve rahatsızlık yaratan böceklere verilen genel bir addır. Bunlar yatak başlarında, yorgan ve yastık kıvrımlarında/içinde yuvalanırlar. Besin kaynakları ise kedi/köpek gibi evcil hayvanlar, insanlar, kuşlar gibi sıcak kanlı, memeli hayvanlardır. Ve bu canlılara tutunarak konaklarlar. Kan emerek beslenirler. Oldukça tehlikeli hatta ölüme sebebiyet verecek hastalıklar bulaştırırlar.

Bu tip haşerelerle mücadelede sıvı ilaçlama yapılır. Açık ya da kapalı alan olma özelliğine göre böcek ilaçlama uygulamaları belirlenir.

Sancaktepe Fare İlaçlama

Prestij İlaçlama Sancaktepe’de her türlü fare ilaçlama hizmetini %100 kalıcı ve garantili olarak sağlar.

Sancaktepe Böcek İlaçlama Teknikleri

Sancaktepe böcek ilaçlama servisimizi 7/24 arayarak ilaçlama yapılması gereken alan hakkında ön fikir vermeniz yöntem belirlememiz açısından kolaylaştırıcı olacaktır. Ancak uygulama alanı zor yerler için ekiplerimiz ilaçlama öncesi gelerek keşif yaparlar.

Sancaktepe ilaçlama yöntemleri başlıklar olarak şu şekildedir: 

Sıvı İlaçlama: Kokulu ve kokusuz iki şekilde olup uygulama yöntemi olarak püskürtme tekniği, sisleme tekniği olarak iki farklı şekilde yapılmaktadır.

Fare İlaçlama Uygulamaları: Fare istasyonları, fare tozları ve fare zehirleri olarak farenin türlerine ve yaşadığı alanın özelliklerine göre  yapılır.

Jel İlaçlama: Kokusuz ve oldukça etkilidir. Kapalı alanlarda haşere yoğunluğunun az olduğu mekanlarda uygulanır.

Sancaktepe Böcek İlaçlama Fiyatları

Fiyatlarımız üç başlıkla belirleniyor:

  1. İlaçlama kaç metrekarelik alana uygulanacak?
  2. Şikayet edilen haşere, böcek veya kemirgenin türü ve yoğunluğu ne kadar?
  3. İlaçlamada kullanılacak kimyasalın miktarı ne kadar?

Sancaktepe Böcek İlaçlama Servisi, Prestij İlaçlama Firması altında tüm İzmir, Kocaeli, İstanbul ilçe ve semtlerinde kesintisiz, garantili ve kalıcı olarak ilaçlama hizmeti verir. Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş belgeleriyle hizmet veren firmamız Dünya Sağlık Örgütü standartlarında kimyasallar kullanır.