Sarıyer Böcek İlaçlama

sariyer-bocek-ilaclama

Sarıyer doğayı da koruyarak kentleşmenin olduğu bir ilçedir. İlçede yeşilliğin ve denizin bir arada olması elbette farklı türde böcek ve haşerelerin de var olması anlamına geliyor. Ancak bu canlılar insan yaşam alanlarına girdiklerinde pekçok hastalığı da beraberinde getiriyor. Tozlu İlaçlama Firması Sarıyer’in tüm semt ve mahallelerinde uzun yıllardır böcek, kemirgen ve haşerelerin yaşam alanlarınızdan dezenfeksiyon işlemini yapmaktadır. Sarıyer haşere ilaçlamada firmamız ilaçlama işleminin kalıcılığını garanti etmektedir. 

HAŞERE VE BÖCEKLERİN İNSAN SAĞLIĞINA ETKİLERİ

Yaşam alanlarınızda yer alan haşere ve fare türlerinden gelebilecek zararlardan korunmanın en güvenli yolu böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Haşere ve fareler yaşam alanlarımızda gezinirken yapıları gereği bünyelerinde taşımış oldukları sayısız mikrop ve bakteriyi etrafa yayarlar. Doğrudan veya dolaylı yollardan insan bünyesine etki eden bu mikrop, bakteri ve virüsler, veba, humma, sıtma, cilt hastalıkları, dizanteri, verem gibi hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. Sarıyer böcek ilaçlama şirketi olarak açık ve kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Sarıyer böcek ilaçlama servisi haşere ve farelerden gelebilecek tüm zararlara karşı müşterilerini korumaktadır. Yaşam alanlarınızı her zaman haşere ve farelerin varlığından korumak istiyorsanız, yaşam sürdüğünüz alanları periyodik olarak ilaçlatmanız haşere ve farelerin yaşam alanlarınıza girmelerini engelleyecektir. İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ve belgeli hizmet vermektedir.

HAŞERE VE BÖCEK İLAÇLAMA TEKNİKLERİ
Haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etki gösteren yüksek kalitede ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türü ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Sarıyer haşere ilaçlama yöntemleri olarak

Sıvı ilaçlama- Daha çok açık alanlarda ve haşere yoğunluğunun fazlaca olduğu kapalı alanlarda da uygulanan bir ilaçlama yöntemidir.
Jel ilaçlama– Kapalı alanlarda uygulanan bir ilaçlama yöntemidir. Ve jel kıvamında olan kimyasal belirli noktalara küçük noktalar şeklinde uygulanarak yapılır.
Fare istasyonları– Kapalı kutular içinde fare yemleri olan bir düzenektir. Sadece fareyi hedef alır. Çevredeki başka hiçbir canlıya zarar vermez.


İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları: bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi canlı türlerine karşı profesyonel ilaçlama ekiplerimizle mücadele etmekteyiz

İlaçlama yöntemlerimiz; fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

SARIYER İLAÇLAMA FİYATLARI
İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı hassasiyetle hizmet sunarak uygulanan ilaçlama faaliyetlerimizde aynı Sarıyer ilaçlama fiyatları geçerlidir. Haşere ilaçlama Sarıyer firması olarak hedefimiz ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. Sarıyer fare İlaçlama firması günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz vakit müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Sarıyer ilçesinden en çok şikayet aldığımız semtler;