sariyer-bocek-ilaclama

Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Sarıyer ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Prestij ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sarıyer Böcek İlaçlama servisi olarak Sarıyer bölgesinde yer alan tüm semtlere kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sarıyer sakinlerinin haşere ve fare problemini çözerek yaşam alanlarını dezenfekte etmekteyiz.

Sarıyer ilçesinden en çok şikayet aldığımız semtler;

 • Bahçeköy
 • Büyükdere
 • Emirgan
 • Köyler
 • Tarabya
 • İstinye
 • Rumelihisarı
 • Yeniköy

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Yaşam alanlarınızda yer alan haşere ve fare türlerinden gelebilecek zararlardan korunmanın en güvenli yolu böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Haşere ve fareler yaşam alanlarımızda gezinirken yapıları gereği bünyelerinde taşımış oldukları sayısız mikrop ve bakteriyi etrafa yayarlar. Doğrudan veya dolaylı yollardan insan bünyesine etki eden bu mikrop, bakteri ve virüsler, veba, humma, sıtma, cilt hastalıkları, dizanteri, verem gibi hastalıkların yaşanmasına neden olurlar.

Sarıyer böcek ilaçlama şirketi olarak açık ve kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Sarıyer böcek ilaçlama servisi haşere ve farelerden gelebilecek tüm zararlara karşı müşterilerini korumaktadır.

Yaşam alanlarınızı her zaman haşere ve farelerin varlığından korumak istiyorsanız, yaşam sürdüğünüz alanları periyodik olarak ilaçlatmanız haşere ve farelerin yaşam alanlarınıza girmelerini engelleyecektir.

İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı ve belgeli hizmet vermektedir.

ETKİLİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etki gösteren yüksek kalitede ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türü ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir.

İlaçlama teknikleri;

 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Sıvı
 • Jel
 • Fare istasyonları

İstanbul Sarıyer böcek ilaçlama olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi.

İlaçlama yöntemlerimiz; fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

SARIYER İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı hassasiyetle hizmet sunarak uygulanan ilaçlama faaliyetlerimizde aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

Böcek ilaçlama Sarıyer firması olarak hedefimiz ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız.

Sarıyer Böcek İlaçlama firması günün 24 saati haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz vakit müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir