Selçuk böcek ilaçlama

selçuk böcek ilaçlama

Selçuk, İzmir’in 74 km güneyinde, İzmir – Aydın karayolu üzerindedir. Kuzeyinde Torbalı, batısında Ege Denizi, kuzeybatısında Menderes, kuzeydoğusunda Tire, doğusunda Germencik ve güneyinde Kuşadası ile çevrilidir. 2015 yılı  verilerine göre nüfusu 35.736 kişidir. Dünyanın Yedi Harikası’ndan biri olan Artemis Tapınağı, Meryem Ana Evi, Türkiye’nin en görkemli antik kenti Efes, Osmanlı mimarisinin en güzel örnekleri olan İsa Bey Camii, Selçuk Kalesi, su kemerleri ve Şirince Köyü’ndeki sivil mimari örneklerini barındıran Selçuk tarih hazinesi bol bir ilçedir. Ülkemizin en büyük turizm merkezlerinden biri olan Selçuk yerli ve yabancı turist verimliliğini yıllardan beri muhafaza etmektedir.Selçuk böcek ilaçlama firmamızda bu tarihi bölgede hizmetlerine devam etmektedir.

Selçuk, coğrafi konumu itibarıyla da sıcak iklim bölgesinde yer aldığından haşere problemi oldukça fazladır.  Böcekler ekolojik denge için oldukça önemli faktörlerdir. Kimi son derece yararlı iken kimi ise insan hayatı için oldukça risklidir.  Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Dolaylı veya doğrudan canlılarla temasa geçen haşerelerin bulaştırdığı hastalıklar şunlardır; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma. Özellikle bazı böcek türleri barındıkları alanlarda kısa süre üreyerek böcek istilalarına yol açarlar. Böcek istilaları kişilerin evde kolaylıkla önleyebileceği bir sorun değildir. Mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalardan profesyonel yardım alınması gerekir.

Selçuk böcek ilaçlama servisi

Prestij ilaçlama firması olarak yıllardır insan sağlığı için en kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik faaliyeti sunmaktayız. Selçuk ilçesinde de son hızla devam ediyoruz. İlaçlama faaliyetlerimiz için 7 gün 24 saat hem müşteri temsilcilerimize hem de ilaçlama ekibimize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Günümüzde ilaçlama konusunda en dikkat edilmesi gereken hususlardan biri firmaların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması ve ilaçlamanın profesyonel kişiler tarafından uygulanmasıdır. İşlem, uzman ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü, böcek türünü, ilaçlama çeşidini incelemesinin ardından başlar. İlaçlama sonrasında alınacak tedbirler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye aktarılır.  Müşteri hizmetleri yardımı ile Selçuk böcek ilaçlama firmamızdan belirleyeceğiniz periyotlar halinde ilaçlama işlemi yaptırın. Bu durum her zaman sizi ve sevdiklerinizi güvende tutacaktır.