sile-bocek-ilaclama

Şile Böcek İlaçlama

Şile Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Şile ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Şile, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama şirketi İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine ilaçlama hizmeti vermektedir. Şile ilçesinde yer alan tüm semtlere, Şile böcek ilaçlama servisiyle böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servisi vermekteyiz.

Şile bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Ağva
  • Köyler

Şile böcek ilaçlama servisi tüm semtlerde çalışmalarını başarı ile gerçekleştirerek haşere ve fare sorunlarına son vermektedir.

PROFESYONEL BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Prestij ilaçlama şirketi kurulduğu günden beri çalışmalarını profesyonellikle sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan tüm ekibimiz alanında uzman kişiler olup Firmamız tarafından gerekli eğitimlere tabi tutulmuşlardır. Şile böcek ilaçlama şirketi daima müşteri memnuniyetine değer vererek çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Şile Böcek İlaçlama şirketi faaliyetlerini sürdürürken kaliteden taviz vermeden başarılı çalışmalara imza atarak sektördeki yerini daima korumayı başarmıştır.

Şile Böcek İlaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet vermekteyiz. Şirketimiz tarafından kullanılan ilaçların hepsi insan sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı ürünlerdir.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Böcek ilaçlama Şile servisi haşere ve fare türlerine karşı birden fazla ilaçlama tekniği sunarak yaşam alanlarınızda ilaçlama uygulamalarını pratik bir sistemle gerçekleştirmektedir.

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama teknikleri uzman personelimiz tarafında ortamda var olan haşere veya fare problemine göre belirlenerek en kısa sürede etki gösteren formül seçilerek uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Şile olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi.

GÜNÜN 24 SAATİ İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve fare türlerine karşı doğru zamanda önlem alınmadığı takdirde hızla üreyerek etrafa yayılacaklardır. Hizmet alacağınız firmanın zamanında hizmet sunması son derece önemlidir.

Şile Böcek İlaçlama firması yaşam alanlarınızda bulunan haşere ve farelerin üremesine fırsat tanımadan Günün 24 saati haftanın 7 günü kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz konularda bilgi almak için 7/24 Müşteri Temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

ŞİLE İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Şile firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir