ŞİLE BÖCEK İLAÇLAMA

sile-bocek-ilaclama

Şile Böcek İlaçlama servisi, Karadeniz’e kıyısı olan bir ilçemizdir. Prestij İlaçlama şirketi İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine ilaçlama hizmeti vermektedir. İlçede yer alan tüm semtlere, Şile Haşere İlaçlama servisiyle böcek ilaçlama ve fare ilaçlama servisi vermekteyiz.

Şile bölgesinde Ağva ve Köyler beldelerinde de ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Şile böcek ilaçlama servisi tüm semtlerde çalışmalarını başarı ile gerçekleştirerek haşere ve fare sorunlarına son vermektedir.

Garantili Böcek İlaçlama

Prestij ilaçlama şirketi kurulduğu günden beri çalışmalarını profesyonellikle sürdürmektedir. Firmamız bünyesinde görev alan tüm ekibimiz alanında uzman kişiler olup Firmamız tarafından gerekli eğitimlere tabi tutulmuşlardır. Şile haşere ilaçlama şirketi daima müşteri memnuniyetine değer vererek çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Şile Böcek İlaçlama faaliyetlerini sürdürürken kaliteden taviz vermeden başarılı çalışmalara imza atarak sektördeki yerini daima korumayı başarmıştır. Şile Böcek İlaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet vermekteyiz. Şirketimiz tarafından kullanılan ilaçların hepsi insan sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı ürünlerdir.

İlaçlama Uygulamaları

Böcek ilaçlama Şile servisi haşere ve fare türlerine karşı birden fazla ilaçlama tekniği sunarak yaşam alanlarınızda ilaçlama uygulamalarını pratik bir sistemle gerçekleştirmektedir.

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama teknikleri uzman personellerimiz tarafından ortamda var olan haşere veya fare problemi belirlenerek en kısa sürede etki gösteren yöntemle uygulanmaktadır.

Böcek ilaçlama Şile olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri:

Bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi canlı türlerinde böcek ilaçlama işlemleri uygulayarak kısa sürede problemleri ortadan kaldırmaktayız.

Günün 24 Saati İlaçlama Hizmeti

Haşere ve fare türlerine karşı zamanında önlem alınmadığı takdirde hızla üreyerek etrafa yayılacaklardır. Hizmet alacağınız firmanın zamanında hizmet sunması son derece önemlidir. Şile Böcek İlaçlama firması yaşam alanlarınızda bulunan haşere ve farelerin üremesine fırsat tanımadan Günün 24 saati haftanın 7 günü kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. Haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz konularda bilgi almak için 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Şile İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama Şile firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.