Silivri Böcek İlaçlama

silivri-bocek-ilaclama

Silivri Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Silivri ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Silivri Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul’a bağlı ilçelerden biridir. Prestij İlaçlama şirketi, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir. Silivri Böcek İlaçlama servisi, Silivri bölgesinde yer alan tüm semtlere kesintisiz ilaçlama hizmeti sunarak Silivri sakinlerinin problemlerine anında çözüm bulmaktadır.

GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Böcek ilaçlama Silivri olarak hizmetlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Silivri böcek ilaçlama şirketi çalışma ruhsatına sahip yasal bir kuruluştur. Şirketimiz bünyesinde görev alan tüm ekibimiz alanında uzman kişilerdir. Fare ve haşere türlerine karşı kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

ETKİLİ İLAÇLAMA TEKNİKLERİMİZ

Silivri böcek ilaçlama firması gelişmiş ekipmanları ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla yaşam alanlarınızda yer edinen haşereleri kısa sürede yok eder.

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama tekniklerimizin tümüm uzman ilaçlama personelimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

İstanbul Silivri Böcek İlaçlama olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi zarar verebilecek canlı türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizi uygulamakta ve oluşturdukları problemi ortadan kaldırmaktayız.

İlaçlama yöntemlerimiz; fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

KESİNTİSİZ BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Silivri Böcek İlaçlama firması olarak 7 gün 24 saat haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve fare türlerinden dilediğiniz tarih ve saate randevu alarak kurtulmanız mümkündür. Müşteri Temsilcilerimize günün 24 saati ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

SİLİVRİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Silivri Böcek İlaçlama firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.