Şirinevler ilaçlama

sirinevler-bocek-ilaclama

Şirinevler böcek ilaçlama hizmeti yaşam sürdüğünüz açık ve kapalı tüm mekanlarda karşınıza çıkan tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İnsan sağlığına ciddi zararı dokunan haşerelerin mekanlardan arındırılması için profesyonel destek almak en doğru çözüm yoludur. Bu zararlı canlılar yaşam alanlarımıza kolaylıkla yerleşerek yuva yaparlar. Hızla üreyen haşereler yumurtalarını eşyalarımızın arasına yerleştirirler. Yumurtadan çıkan haşereler kısa sürede ergin hale gelerek yaşam alanlarımızı sararlar. Vakit kaybetmeden ilaçlama servisiyle irtibata geçmek en doru çözüm yoludur.

Şirinevler böcek ilaçlama servisi sayesinde yaşam alanlarınıza yerleşen haşere ve kemirgenlerden kısa sürede kurtulmak mümkündür. Şirinevler ilaçlama servisi her türlü haşere ve kemirgene karşı profesyonel ekibi ve cihazlarıyla hizmet vermektedir.

En çok ilaçlama yaptığımız haşere ve kemirgen türleri:

Bit, pire, hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, örümcek, karınca, güve, gümüş böceği, akrep, çıyan, kırkayak, lağım faresi, fındık faresi, çatı faresi ve tarla faresidir. Tüm bu canlılar biz insanlarla beraber aynı ortamı kullandıkları zaman insan sağlığını tehdit edici hatta bazı türleri yaşamımızı tehdit edici hastalıklara sebep olabilmektedir. Bu nedenle bu zararlı organizmalar fark edildikleri andan itibaren en kısa zamanda ilaçlanarak yaşam alanlarının tekrar hijyeni sağlanmalıdır.

Haşere ve farelere karşı uyguladığımız ilaçlama yöntemleri

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Ulv ilaçlama

Tüm haşere, böcek ve fare ilaçlamaları firmamızın profesyonel ekipleri tarafından kalıcı olarak ortamlarınızdan arındırılır. İlaçlama için gelecek ekiplerimiz size ilaçlama öncesi ve sonrasında neler yapmanız gerektiği konusunda bilgi vereceklerdir.

Şirinevler fare ilaçlama servisimiz İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinin tüm ilçe ve semtlerinde garantili olarak tüm haşere ve böceklerin ilaçlanması hizmetini vermektedir.

İlaçlama servisimiz sizlere 7/24 her türlü kesintisiz ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Etiketler: