Sirkeci Böcek İlaçlama

sirkeci böcek ilaçlama

İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı, Haliç’e kıyısı bulunan Sirkeci’de böcek ilaçlama şirketleri, ihtiyaca bağlı olarak her geçen gün daha da artmaktadır. Alanların durumları, haşerelerin besin ihtiyaçlarına göre görülebilecekleri türleri de değişir. Bu türlere göre de farklı ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Sirkeci böcek ilaçlama şirketleri ile görüşerek, en doğru işlemlerin gerçekleştirilmesi için yardım talebinde bulunmanız mümkündür.

Sirkeci böcek ilaçlama şirketleri, virüs taşıyıcısı olarak bilinen kene, sivrisinek, bit, pire ile mücadele için, ağaçlara ve yeşilliklere zarar veren ağaç kurdu, kertenkele, kırkayak, çıyan, akreplerden kurtulmak ve evdeki gıdaların korunması amaçlı olarak hamam böceği, karafatma, kalorifer böceğini yok etmek için ilaçlama uygulamaktadırlar. Bu uygulamalar jel ve sıvı ilaçlarla, buharlama ya da püskürtme olarak gerçekleştirilir.

Sirkeci böcek ilaçlama olarak ilaçlama uygulamalarımızın başarı ile gerçekleştiği haşere türleri;

  • kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu
  • sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği
  • yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan
  • kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi

Böcek ilaçlama alanları

Bazı haşereler bir üremede 50-60 adet yumurta bırakırlar, bazı haşereler ise koloniler halinde yaşarlar ve her kolonide yaklaşık 4000 adet mevcutturlar. Bu yüzden görüldüklerinde ihmal edilmeleri, kısa sürede her yeri istila edebilecekleri anlamına gelen haşere ve böceklerden kurtulmak şarttır. Bu canlıların zararlarına maruz kalmamak, maddi hasarlar ile karşılaşmamak, cilt hastalıkları görmemek adına Sirkeci böcek ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama uygulatılması gerekmektedir.

böcek ilaçlama Sirkeci semtinde, Fatih böcek ilaçlama şirketleri ile görüşülerek alınabilecek bir hizmettir. Ancak yasal olmayan kuruluşların uyguladıkları ilaçlamalar sağlık problemlerine dahi neden olabilir. Bu yüzden muhakkak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak hizmet veren Sirkeci haşere ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır.

Prestij ilaçlama olarak sizlere, bütçenizi de düşünerek, en uygun ve ekonomik Sirkeci ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Sadece Sirkeci semtinde değil, İstanbul’un her ilçe ve semtinde de bulunan servislerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşarak, böcek sorunlarına çözüm olmaktayız.

Fatih ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: