Şişli Ayazağa Böcek İlaçlama

ayazaga-bocek-ilaclama

Ayazağa Şişli ilçesinde yer alan semtlerden biridir.300 yıllık bir geçmişi olan Ayazağa bölgesinin nüfusu yaklaşık olarak otuz beş bin olarak kaydedilmiştir.

Ayazağa semtinin etrafı orman ile çevrilidir. Yeşil alanların fazla yer aldığı bir bölge yer alan Ayazağa semti, haşere problemlerin sık görüldüğü bir yerleşim alanıdır. Dolayısıyla Ayazağa bölgesinde haşere ve fare problemleriyle çokça karşılaşmaktayız.

Ayazağa böcek ilaçlama servisi olarak, yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve farelere karşı profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

BÖCEK VE FARE TÜRLERİ NASIL ÇOĞALIR?

Haşere ve fareler yaşadıkları bölge, beslenme şekilleri ve bağışıklık sistemlerine göre farklılık gösterirler.

Böceklerin bir bölümü yavrularını doğurarak çoğalır. Bazı böcek grupları ise bulunduğu alana yumurta bırakarak ürerler. Yumurtlama yaparak çoğalan böcek grupları, en hızlı çoğalan canlılardır. Çünkü böceklerin yumurtalarını paketler halinde bırakırlar. Bir yumurta paketi yaklaşık olarak 25-30 adet yavrudan oluşmaktadır. Yumurta paketlerinden çıkan yeni yavrular kısa zamanda ergin hale gelerek yeni yavrular oluştururlar.

BÖCEK VE FARELERDEN İNSANLARA HANGİ HASTALIKLAR BULAŞMAKTADIR?

Haşere ve fare grupları, taşıdıkları mikrop ve bakteriler sebebiyle insanlara envai çeşit hastalık bulaştırabilirler.

Böcek ve Farelerden insanlara bulaşan bazı hastalık türleri;

  • Humma
  • Veba
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Cilt hastalıkları
  • Grip
  • Sarılık
  • Verem
  • Parazitsel hastalıklar
  • Sıtma
  • Tifüs

BÖCEK VE FARE GRUPLARINA KARŞI NE YAPMALIYIZ?

Böcek ve fare gruplarına karşı uygulanacak en güvenli çözüm yolu profesyonel böcek ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmektir. Haşere ve farelere karşı doğru ilaçlama yapılmaması ve netice vermeyen bireysel yöntemlerle uğraşmak bu zararlı canlıların zaman kazanarak yaşam alanlarınızda hızla çoğalmalarına neden olur.

Ayazağa böcek ilaçlama şirketi olarak, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama,  sıvı ilaçlama yöntemlerini kullanarak, çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

NASIL İLAÇLAMA HİZMETİ ALABİLİRİM?

Ayazağa böcek ilaçlama firmasından ilaçlama hizmeti almak istediğiniz vakit 7 gün 24 saat hizmet veren Müşteri temsilcilerimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ayazağa böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçları ve teknolojik modern cihazları sayesinde kısa sürede sizleri haşere ve fare problemlerinizden kurtaracaktır.

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: