ŞİŞLİ BÖCEK İLAÇLAMA

sisli-bocek-ilaclama

Şişli, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan oldukça işlek bir ilçedir. Prestij İlaçlama şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. Şişli böcek ilaçlama servisi olarak ilçede yer alan tüm semtlere haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Haşere ve fare türleri yılın her ayı karşımıza çıkabilecek canlı türleridir. Her mevsim haşere ve fare şikayetleriyle çokça karşılaşmaktayız.

Şişli böcek ilaçlama servisi olarak haşere şikayeti aldığımız tüm semtlerde kısa sürede haşere türlerini etkisiz kılarak başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

Güvenli Böcek İlaçlama Hizmeti

İstanbul Şişli haşere ilaçlama şirketi faaliyetlerini sürdürürken Sağlık Bakanlığı tarafınca onayı gereken tüm belgeleri başarı ile almıştır. Haşere ve fare türleri üzerinde kullanmakta olduğumuz ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Yaşam alanlarınız da uygulanacak ilaçlama yöntemleri şirketimiz bünyesinde görev alan profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafında gerçekleşmektedir. İlaçlama çalışmalarımızı sürdürürken müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini daima önde tutarak hizmet vermekteyiz.

7/24 İlaçlama Hizmeti

Profesyonel böcek ilaçlama veya fare ilaçlama hizmeti alacağınız firmanın sorunlarınıza anında cevap vermesi çok önemlidir. Çünkü haşere ve fare türlerine karşı kaybedilen her saat bu zararlı canlıların hızla üremesine fırsat tanıyacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 şikayetlerinizi dinlemekte ve gereken desteğin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Etkili İlaçlama Yöntemlerimiz

Haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etki gösteren yüksek kalitede ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türü ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir. Şişli fare ilaçlama uygulamaları için çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alınız.

İlaçlama teknikleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Şişli olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, hamam böceği, kakalak, danaburnu, kertenkele, pire, kene, tahtakurusu, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi canlı türleri genellikle evlerimizde ya da daha farklı yaşam alanlarımızda problem oluşturan ve uyguladığımız ilaçlama yöntemleriyle ortadan kaldırdığımız canlı türleridir. İlaçlama yöntemlerimiz; fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Şişli İlaçlama Fiyatları

Şişli haşere İlaçlama firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İstanbul’un tüm semtlerinde ilaçlama fiyatlarımız aynı rakamlarla uygulanmaktadır.

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;