Su Böcekleri

su-bocekleri

Prestij ilaçlama, tüm böcek türlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. En ekonomik fiyatlarla Su Böcekleri ilaçlama hizmeti veren Prestij ilaçlama, her gün yeni bilgilerle kendini yenilemekte ve çalışmalarına hızla devam etmektedir. Sektörün lider firma olma özelliğine sahip Prestij ilaçlama, su böceği ilaçlama firmaları arasında en iyisidir. Her firma su böceği ilaçlama hizmeti vermez. Su böceği ilaçlama hizmeti verdiğini iddia eden her firmaya itibar etmeyiniz. Sadece ruhsatlı firmalar, su böceği ilaçlama konusunda güvenilir hizmet verir. Prestij ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet vermektedir.

Bir çok böcekler hayatlarının tümünü su içinde sürdürür.Diğer bazı böcekler ise,ergin hale gelir gelmez suyu terk ederler.

Su İçinde Hayat

Sırt üstü yüzen yarım kanatlı,kürek çeken yarım kanatlı ve dalıcı kanatlı gibi bazı böcekler,yaşamlarını su içinde  sürdürürler.Bunlara akuat böcekler denir.Diğer bir çok böcekler ise,sadece hayatlarını ilk evrelerini suda geçirirler.

Su Böceği Türleri; 

  • Tatarcıklar
  • Sivrisinekler
  • Kironomuslar
  • Mayıs sinekleri
  • Taş  sinekleri

Bunların erginleri yaşamlarını su kenarlarında bitkiler yada taşlar üzerinde uçarak veya dinlenerek sürdürürler. Su böceği ilaçlama uygulaması, bu böcek türlerinden kurtulmanın da tek çözümüdür.

Yüzey Böcekleri

Su yüzünde yürüyen yarımkanatlı ve fırıldak böceklerin,ergin hayatlarını sadece su yüzeyinde geçirirler.Suyla havanın temas ettiği yerde bir su yüzeyi tabakası vardır. Su yüzeyinde yarım kanatlı gibi böceklerde,vücudun ve bacakların her tarafı özel  ince tüylerle kaplıdır.Bu tüyler ,böceğin ıslanmasını ve batmasını önler.

Besin

Akuatik böceklerin çoğu,bitkiler ya da ölmüş bitkilerin parçaları ile beslenir.Diğer böcekler ve küçük su hayvanlarını yiyerek beslenenleri  de vardır.Bunlar, kızböceği larvası,su akrebi ve suda yaşayan bir cins kınkanatlı böceğin hem larvası,hem de erginidir.Su içinden yaşayan böceklerin bir kısmı,solungaçlarıyla solunur.Bir kısmı ise yüzeye çıkıp havayla solunurlar.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Su Böcekleri ilaçlama şirketleri arasında en kaliteli hizmeti veren firmamız, en ekonomik ilaçlama fiyatları ayrıcalığını sizlere sunmaktadır. %100 garantili su böceği ilaçlama hizmetimizden günün her saati, haftanın her günü faydalanabilmek için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz. Su böceğinden kurtulmak ve bu haşerelerle ilgili bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi 7/24 arayabilirsiniz.