Sultangazi Böcek İlaçlama

Sultangazi-bocek-ilaclama

Sultangazi Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Sultangazi ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Sultangazi, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Prestij İlaçlama İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Sultangazi böcek ilaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Sultangazi böcek ilaçlama servisi, bölgede yer alan tüm semtlere 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ve fare türleriyle en etkili mücadele yolu profesyonel ilaçlama firmalarından destek almaktır.

Sultangazi bölgesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

 • Cebeci
 • Habipler
 • Kazımkarabekir
 • Sultançiftliği
 • Yayla
 • Zübeyde Hanım

Sultangazi Böcek İlaçlama firması sektörde yer alan firmalar arasında daima öncü olarak uzun yıllar boyunca yerini korumayı başarmıştır. Sağlık Bakanlığı’ndan gerekli onaylı belgelere sahip olan firmamız insan ve çevre sağlığını gözeterek çalışmalarını sürdürmektedir.

İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

İstanbul Sultangazi Böcek İlaçlama şirketi Uzman ilaçlama personelleri eşliğinde gerçekleştirmiş olduğu ilaçlama uygulamalarını açık veya kapalı tüm alanlarda gerçekleştirmektedir.

Haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etki gösteren yüksek kalitede ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türü ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

 • Jel
 • Sıvı
 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Sultangazi olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Bit, pire, kene, tahta kurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, uyuz böceği ilaçlama hizmeti veriyoruz..

Haşere ve fare türlerinden insanlara envai çeşit hastalık geçmektedir. Haşere ve fare türlerinden bulaşan veba, humma, sıtma, verem, cilt hastalıkları, dizanteri, tifüs gibi hastalıklara çoğu kişi maruz kalmaktadır. Bu gibi tehlikeli hastalıkların önlenebilmesi adına böcek ilaçlamanın önemi oldukça büyüktür.

SULTANGAZİ İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Sultangazi firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

İlaçlama yöntemlerimiz, fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. İstanbul Sultangazi Haşere İlaçlama şirketi müşterilerini haşere veya fare problemlerinden en kısa sürede kurtarmak için günün 24 saat, haftanın 7 günü haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşarak bilgi almanız mümkündür.