Tahtakurusu Isırığı

tahtakurusu-isirigi

Prestij ilaçlama, bize maddi manevi zarar veren bu haşerelere tahtakurusu ilaçlama hizmetleri vermektedir. Tahtakurusundan kurtulmak için, sektörde lider olan firmamıza başvuran siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına her şeyi yapıyoruz. Prestij ilaçlama, ilaçlama hizmetlerini %100 garantili olarak sağlamaktadır.

Tahtakurusu  Isırığı tükrüğünde bulunan başlıca antikuagülan etkili protein lere proliksin’ adı verilir. Proliksinler, biyokimyasal olarak birbirine bağlı dört adet nitroforin molekülü içermektedir. Tahtakurusu iki değişik protein tanımlanmıştır. Triabin, trombine bağlı fibrinojen yıkımını durdurarak; pallidin ise kollajene bağlı trombosit aggregasyonunu inhibe ederek, etki göstermektedir. Bazı çalışmalarda bazı omurgalılardan elde edilen allerjen etkili proteinlerın de bu aileden oldukları saptanmıştır.

 Tahtakurusu ilaçlama

Taktakurusu ısırığı ihtimalini ortadan kaldırmak ve önlem almak adına tahtakurusu ilaçlama uygulamasını mutlaka yaptırmalısınız.

Tahtakurusu Isırığı Ayrıca bu türde lipokalin ailesine ait bir protein izole edilerek, ‘prokalin’ olarak isimlendirilmiştir.
 Tahtakurularının tükürüğünde ayrıca apirazın varlığı da gösterilmiştir.
Bu böceklerin allerjenleri, başlıca tükürük bezi proteinleri olup, farklı türler arasında düşük oranda çapraz reaksiyon gösterirler. Bir araştırmada tükürük bezinden elde edilen ekstreyle yapılan İT sonucu, az sayıdaki hastada Triatoma ısırıklarına bağlı gelişen anafilaksinin önlenebildiği saptanmıştır . Gelecekte rutin olarak kullanılabilecek ekstrelerin hazırlanması sayesinde, tanı ve tedavide bazı aşamalar yapılabilecektir.

Tahtakurusu, maddi manevi olarak bize zarar veren haşere türüdür. Eşyalarımıza zarar veren  ve sağlığımızı etkileyen bu haşerelerden korunmak adına, tahtakurusu ilaçlama hizmeti almalısınız. Tahtakurusu ilaçlama şirketleri iyi araştırılmalı ve ruhsatlı şirketten hizmet alınmalıdır.

Ortamınızda tahtakurusu ile karşılaştığınızda, tahtakurusu ısırığına maruz kaldığınızda ilaçlama şirketimizi, 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman, etkili, garantili, insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla, tahtakurusu ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz. Tahta kurusu ilaçlama servislerinden günün her saati, 365 gün boyunca faydalanabilirsiniz. Tahtakurusu ısırığı ve ilaçlama uygulaması hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.