tesbih-bocegi-ilaclama

Tesbih Böceği ilaçlama

Tesbih Böceği ilaçlama hizmeti, İstanbul, Kocaeli, İzmir illerinde geçerli olup en uygun fiyatlarla Tesbih böceği ve böcek ilaçlama servisi verilmektedir.

Tesbih böcekleri bireysel müdahalelerle yakalanması zor olan küçük haşerelerdir. Prestij ilaçlama, tesbih böceği ilaçlama uygulamalarıyla tesbih böceği ve yumurtalarını kısa sürede etkisiz hale getirir.

İlaçlama uygulamalarında firmalar tarafından kullanılan ilaçların mutlaka Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması gerekir. Aksi durumlarda uygulanan tesbih böceği ilaçlama yöntemleri insan sağlığı ve çevre üzerinde olumsuz etkilere neden olmaktadır.

Bu böcekler saksı bitkilerine çok zarar verir. Tesbih böcekleri küçük ve ürkek yapıya sahiptir. Bu haşereler tehlike halinde hemen top şeklini alarak hızlıca yuvarlanırlar.Bu nedenle bireysel yöntemler ile tesbih böceklerini yakalamak zordur.Parlak ve yuvarlak duruma geçmelerinden dolayı adına halk arasında tesbih böceği denir. Tesbih böceği dışında firmamızdan fare ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Tesbih Böceğinin En fazla Görüldüğü Alanlar

Birinci duyarga çifti körelmiş, ikinci duyarga çifti vücudunun yarısından uzun ve dirseklidir. Taşların altında, yaprak döküntülerinin arasında ve bodrum, kiler gibi nemli yerlerde yaşar. Tesbih böceği ağaç kabuklarının altında, yaprakların altında, bodrum gibi nemli rutubetli yerlerde bulunurlar. Tespih böceğinin büyüklüğü beslenmesine bağlı olarak 1-2cm arasında değişebilir. Ayakları çok kısadır.Tespih böceği, vücudu oval biçimli, boz renkli, oldukça yassılaşmış ve kemerlidir. Tespih böceği vücudunu üstten geniş levhalar örter. Yedi çift bacağı vardır. Vücut altlarında çok sayıda ayaklar vardır. Kafalarında iletişimi sağlayan iki adet antenleri bulunur. Bu hayvanların renkleri genelde gri olur. Tesbih böcekleri insanları ısırmazlar gece daha aktif olup gündüz pasif olurlar.

Tesbih böcekleri pis yerlerde gezinerek üzerilerine almış oldukları mikrop ve bakteriler nedeniyle sağlık sorunlarının yaşanmasına sebebiyet verebilirler.

Tesbih Böceği ilaçlama şirketleri arasında kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan firmamıza dilediğiniz saat ve günde ulaşarak tesbih böceği ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Tesbih böceği ilaçlama uygulamalarımız uzman personellerimiz eşliğinde sağlığınızı, yaşam alanlarınızı ve eşyalarınızı koruyarak gerçekleşmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir