TUZLA BÖCEK İLAÇLAMA

tuzla böcek ilaçlama

Tuzla ilçesi İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer almaktadır. Prestij ilaçlama şirketi İstanbul’un tüm semtlerine hizmet sunduğu gibi Tuzla ilçesinde yer alan tüm semtlere de ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Tuzla bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler: Akfırat, Aydınlı, İçmeler, İstasyon, Mimarsinan, Orhanlı ve Tersaneler’dir.

Tuzla Böcek İlaçlama Yöntemleri

İstanbul Tuzla böcek ilaçlama servisi gelişmiş ilaçlama yöntemleri ve ilaçları sayesinde kısa zamanda netice veren kalıcı ilaçlamalar yapmaktadır.

Haşere İlaçlama yöntemlerimiz, haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre farklı yöntemlere yapılır.

Jel İlaçlama: Karafatma, kalorifer böceği, kakalak gibi canlılar için uygulanır. Bir jel enjektörü içindeki kimyasal belirli noktalara küçük parçalar halinde sürülür. Kokusuzdur. Kimyasalın sürüldüğü noktalar hariç diğer bölgelerde temizlik yapılabilir.

Sıvı İlaçlama: Çok küçük haşerelerin yok edilmesi için sisleme tekniği ile ya da haşere veya böceğin yoğun olduğu durumlarda püskürtme yöntemi ile uygulanır.

Fare İstasyonları: Kapalı bir kutu içerisine fare yemlerinin yerleştirilmesi ile yapılır. Uygulama fare odaklı olduğundan küçük çocuklara ve evcil hayvanlara zarar vermez.

Tuzla böcek ilaçlama şirketi Ziraat mühendislerinin kontrolü altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kullanılan ilaçlar haşere ve fare türleri göz önünde bulundurularak özel olarak hazırlanmıştır. Böylelikle kısa sürede ilaçlar etkisini göstererek yaşam alanlarınız haşere ve fare türlerinden arınır.

Böcek İlaçlamanın Önemi

Yaşam alanlarınızda yer edinen haşere ve fare türlerine karşı yapılan ilaçlama uygulamaları sağlığını, çevrenizi ve bütçenizi korumaktadır. Aksi durumlarda haşere ve farelerden bulaşabilecek hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Haşere ve farelerden bulaşan hastalıklar nedeniyle kalıcı sağlık problemi yaşayan ve yaşamını yitiren çok sayıda insan bulunmaktadır.

Haşere ve fare türlerinden insanlara bulaşan hastalıklar:  Veba, humma, sıtma, verem, tifüs, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, grip, parazitsel hastalıklar

Haşere ve fareler yaşam alanlarınızda yer alan eşyaları kemirerek maddi zararlara da sebebiyet verirler.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı İlaçlama

İstanbul Tuzla Böcek İlaçlama firması kurulduğu günden itibaren gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerin tümünü Sağlık Bakanlığı tarafından onay alarak gerçekleştirmiştir. Firmamız çalışma ruhsatına sahip yasal bir kuruluş olup alanında uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Önceliğimiz daima müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştirmektir.

Tuzla İlaçlama Fiyatları

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama Tuzla firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Tuzla Böcek İlaçlama servisi 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Dilediğiniz vakit müşteri temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür.