Ulus Böcek İlaçlama

Ulus böcek ilaçlama

Böceklerden kurtulmak için en kısa sürede çözüm sunan Ulus Böcek İlaçlama servisi hizmetinizdedir. Beşiktaş Ulus semtinde oluşan tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.  Profesyonel ilaçlama tekniklerimiz yaşam alanlarınızı haşerelerden kurtarırken sağlığınızı korur.

Profesyonel İlaçlama Tekniklerimiz

Böcek ilaçlama Ulus, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan uygulamaları kullanmaktadır. Haşereler evlerimizin içinde ulaşarak eşyalarımızın ve ulaşılması zor alanların içine yuva oluştururlar. Özel ilaçlama tekniklerimiz sayesinde haşerelerin yuva yaptığı tüm alanlara ulaşmaktayız. İlaçlama tekniklerimiz ilacın tüm alanlara nüfus edeceği formlarda üretilmiştir.

İlaçlama Tekniklerimiz

  • Buharlama yöntemi
  • Sisleme yöntemi
  • Püskürtme yöntemi
  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız teknikler haşerenin türüne ve yoğunluğuna etki edecek formda seçilmektedir. Haşere ile mücadele de profesyonel ekiplerimiz görev almaktadır. Ev, işyeri, ofis, dükkan, sağlık ocağı, hastane, park, bahçe gibi tüm alanlarda haşere ve fare türleriyle karşılaşabiliriz. Bu canlılar ile karşılaşıldığı an gerekli tedbirler alınmalıdır. Çünkü haşereler hızla çoğalarak mücadelesi zor bir hal alırlar. Profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından yardım alarak haşerelerden kurtulun.

Tüm Böcek Ve Fare Türlerinden Kurtulun!

Beşiktaş Ulus ilaçlama servisimiz; tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, lağım faresi, çatı faresi,gümüş böceği, yaban arısı, kırkayak, akar,  fındık faresi,  ağaç böceği, mobilya kurdu,uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, mayt, halı böceği,  kertenkele karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği,pamuk faresi, ev faresi, Alman hamam böceği,  gibi tüm türler üzerinde başarıyla sonuçlanan çalışmalara imza atmaktadır.

Ulus böcek ilaçlama hizmeti almak için ilaçlama ekiplerimize haftanın yedi günü ve 24 saat ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz ve ekonomik ilaçlama fiyatlarımızla daima hizmetinizdeyiz.