Ümraniye Böcek İlaçlama

umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan bir ilçedir. Prestij ilaçlama, Ümraniye ilçesindeki tüm semt ve mahallelere yılın her günü ve her saati böcek, haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermektedir.

Güvenli Böcek İlaçlama Hizmeti

Prestij Ümraniye Böcek İlaçlama firması gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarında, Müşterilerinin güvenliğini ve sağlığını koruyarak hizmet sunmaktadır. Ümraniye haşere ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm izinleri almış yasal bir kuruluştur. Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz felsefe en kaliteli hizmeti vererek daima başarılı çalışmalara imza atmaktır. Haşere ve fare gruplarına karşı uzman ilaçlama personelimizin kullanmış olduğu ilaçlar İnsan ve çevre sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı ürünlerdir.

7 Gün 24 Saat İlaçlama Hizmeti

Haşere ve fare problemleriyle karşı karşıya kaldığınız anda Ümraniye böcek ilaçlama servisine ulaşarak anında hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz Prestij İlaçlama olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ümraniye haşere ilaçlama servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kırkayak gibi tüm haşere ve fare grupları üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Açık ve Kapalı Tüm Alanlara İlaçlama Hizmeti

İstanbul fare ilaçlama Ümraniye şirketi yaşam sürdüğünüz alanlarda karşınıza çıkan haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmek için mekan ayrımı yapmadan ilaçlama çalışmalarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Ümraniye fare ilaçlama şirketi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ümraniye İlaçlama Fiyatları

Ümraniye Böcek İlaçlama firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalarımızla müşterimizi memnun etmekten gurur duyuyoruz.

Ümraniye bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;