umraniye-bocek-ilaclama

Ümraniye Böcek İlaçlama

Ümraniye Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Ümraniye ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ilçeler arasında yer alır. Prestij ilaçlama, Ümraniye bölgesinde yer alan tüm semtlere Ümraniye böcek ilaçlama servisiyle hizmet vermektedir.

Ümraniye bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Aşağıdudullu
  • Atakent
  • Atatürk
  • Çakmak
  • Esenşehir
  • Ihlamurkuyu
  • İnkılap
  • Kazımkarabekir
  • Reşadiye
  • Yukarıdudullu

Ümraniye bölgesinde yer alan tüm semtlere aynı ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermekteyiz.

GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Prestij Ümraniye Böcek İlaçlama firması gerçekleştirmiş olduğu tüm çalışmalarında, Müşterilerinin güvenliğini ve sağlığını koruyarak hizmet sunmaktadır.

Ümraniye böcek ilaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm izinleri almış yasal bir kuruluştur. Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz felsefe en kaliteli hizmeti vererek daima başarılı çalışmalara imza atmaktır.

Haşere ve fare gruplarına karşı uzman ilaçlama personelimizin kullanmış olduğu ilaçlar İnsan ve çevre sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı ürünlerdir.

7 GÜN 24 SAAT İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve fare problemleriyle karşı karşıya kaldığınız anda Ümraniye böcek ilaçlama servisine ulaşarak anında hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz www.prestijilaclama.com olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ümraniye böcek ilaçlama servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, kırkayak gibi tüm haşere ve fare grupları üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

AÇIK VE KAPALI TÜM ALANLARA İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul böcek ilaçlama Ümraniye şirketi yaşam sürdüğünüz alanlarda karşınıza çıkan haşere ve fare türlerini etkisiz hale getirmek için mekan ayrımı yapmadan ilaçlama çalışmalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Ümraniye böcek ilaçlama şirketi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

ÜMRANİYE İLAÇLAMA FİYATLARI

Ümraniye Böcek İlaçlama firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir