Üsküdar Böcek İlaçlama

uskudar-bocek-ilaclama

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama, Üsküdar bölgesinde yer alan tüm semtlere böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.
Üsküdar’da böcek ilaçlama firmaları arasında lider konumda oluşumuzu ekiplerimizin sürekli, alanındaki güncel gelişmelerle eğitimlerinin yenilenmesi ve kullanılan kimyasal ilaçların gerekli denetimleri yapılarak TSE garanti sertifikalarının alınmış olması bizi işimizde kalıcı yapmaktadır.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul, böcek ilaçlama Üsküdar servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı yasal bir şirkettir. Haşere ve fare türleri ile mücadelede kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü onaylıdır. Kullanmakta olduğumuz ilaçların insan sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Firmamız bünyesinde yapılan çalışmaların denetimini sağlayan Ziraat mühendisleri görev almaktadır.

ÜSKÜDAR HAŞERE İLAÇLAMA

Haşere ilaçlama Üsküdar servisi olarak yaşam alanlarınızda karşınıza çıkabilecek; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare grupları üzerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

7/24 İLAÇLAMA HİZMETİ

Üsküdar Böcek İlaçlama şirketi olarak haşere ve fare problemlerinize anında çözüm bulmak için 7/24 ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Müşteri temsilcilerimiz haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak adına kesintisiz hizmet vermektedir. İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

BÖCEK İLAÇLAMA TEKNİKLERİMİZ

Prestij Üsküdar Böcek İlaçlama firması olarak alternatif ilaçlama tekniklerimiz sayesinde yaşam alanlarınızı kısa sürede pratik bir sistemle haşere ve fare gruplarından arındırıyoruz.

Haşere ve fare gruplarına karşı uygulanan ilaçlama teknikleri;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • ULV
  • Fare istasyonları

Kullanmakta olduğumuz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama teknikleri sayesinde yaşam alanlarınızı günlerce terk etmenize ve saatlerce temizlemenize gerek kalmaz. İlaçlama yapılan alan 2-3 saat kadar havalandırıldıktan sonra kullanılabilmektedir. Üsküdar fare ilaçlama servisi olarak müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti ekonomik ilaçlama fiyatları içerisinde sunmaktayız. İstanbul Üsküdar Böcek İlaçlama servisinden hizmet almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Üsküdar kalorifer böceği ilaçlama ve Üsküdar hamam böceği ilaçlama sorunları da bölge de en sık karşılaştığımız sorunlardır. Tüm haşere, böcek ve kemirgen sorunlarınız için mutlaka bizimle irtibata geçin; kalıcı ve profesyonel ilaçlama hizmeti alın.

Üsküdar ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;