Üsküdar Kuzguncuk Böcek İlaçlama

kuzguncuk-bocek-ilaclama

Kuzguncuk semti, Üsküdar’a bağlı bir eski sahil yerleşim bölgesidir. Bu semtimizde pekçok yeşillik arasında saklanmış eski ahşap evler yer alır. Prestij ilaçlama firması olarak biz elbetteki bu güzide semtimizin haşereler, böcekler ve fareler gibi insanların sağlığını tehdit eden, endişe veren ve hijyeni ortadan kaldıran unsurlarından bahsedip Kuzguncuk halkına ilaçlamalar hakkında bilgi vereceğiz.

Üsküdar Kuzguncuk böcek, haşere ve fareler gibi pekçok insana zarar veren canlıyı bir arada bulundurabilen bir yerdir. Deniz taşımacılığı nedeniyle tekneler ve yatlarda yaşamayı seven kakalaklar, hamam böcekleri; yeşilliklerin çok olmasından dolayı, fındık fareleri, ağaç fareleri, kertenkele, salyangoz, sümüklü böcek, sivrisinek, kara sinek tipi kemirgen ve böcekler; evcil hayvanların ve insanların varlığı nedeniyle pire, bit, kene, sivrisinek gibi kan emici haşereler; insanın ısıttığı tüm yapılarda barınmaktan ve yiyecek kaynaklarına yakın olmaları bakımından evlerde, lokantalarda, iş yerlerinde, vapur, kazan daireleri, elektrik kabloları kenarlarında yaşayamayı seven kalorifer böcekleri, Alman hamam böceği, kakalak, kara fatma gibi bolca mevcut olduğu bir semttir Kuzguncuk.

Kuzguncuk böcek ilaçlama servislerimiz 7/24 tüm Kuzguncuk semtinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Genelde insanlar birkaç defa gördükleri böcek ve haşere varlığını pek önemsemezler ancak ertelemek bu insan zararlısı organizmaların çok hızlı bir şekilde üremelerinden dolayı daha sonraki müdahalelerde işin zorlaşmasına neden olacaktır. Üsküdar böcek ilaçlama servisi olarak size bu canlılar hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz. Mesela hamam böcekleri dişileri bir kez çiftleşerek 200 yumurta kesesi bırakabilmektedirler ve her yumurta kesesi içinde de 30 ila 40 arası hamam böceği yavrusu vardır. Pireler hergün yumurta bırakırlar ve sayıları ortalama 15 ila 20’dir. Fareler de keza çok her yavrulamada 4 ila 13 arası yavru yapmaktadırlar.

Kuzguncuk fare ilaçlama yöntemlerimiz de farelerin türlerine ya da yaşadıkları yere göre yapılmaktadır diyebiliriz. Kuzguncuk fare ilaçlamalarında kullandığımız yöntemler: fare istasyonları, fare buğdayları ve fare zehirleridir.

Diğer haşere ve böcek ilaçlamalarında uyguladığımız yöntemler ise: Sıvı ilaçlama (püskürtme ve sisleme teknikleri ile uygulanır) olup kokulu ve kokusuz olarak iki farklı tipteki kimyasallarla yapılır.

Jel ilaçlama yöntemimiz: kokusuz olup etkili bir yöntemdir.

Kuzguncuk haşere ilaçlama servislerimizden hizmet almak için çağrı merkezimizi 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: