Yakuplu böcek ilaçlama

yakuplu böcek ilaçlama

İstanbul Beylikdüzü ilçesi her geçen gün artmakta olan siteleri, yüksek binaları, avmleri, iş alanları, eğlence yerleri, cafeleri ile insanların sıkça ziyaret ettikleri, nüfusu daha da arttığı semtleri ile bilinmektedir. Yakuplu semti de yoğunluk yaşanan bu semtler arasında yer almaktadır ve buna bağlı olarak böcek, haşere, kemirgen sorunları da yaşanmaktadır. Çünkü bu zararlı canlılar için besin ihtiyaçlarını karşılayabildikleri her alan, yaşam alanları olabilir. Böceklerden kurtulmak, sağlık problemleri başta olmak üzere, maddi kayıplar yaşanmaması adına oldukça önemlidir. Yakuplu böcek ilaçlama şirketleri ile görüşerek, bu sorunlarınıza çözüm bulmak için vakit kaybedilmemelidir.

böcek ilaçlama, her alanda uygulatılması gereken işlemdir. Büfe, lokanta, restaurant, cafe, fırın gibi işletmelerde böcek, haşere görüldüğü durumlarda işletmeciler için itibar kaybı yaşanabilir. Gıda sektöründeki bu yerlerde yiyecek üretimi yapıldığından dolayı, bu yiyeceklere bulaşabilecek mikroplar insanlarda ciddi hastalıklar görülmesine neden olurlar. bu tür böcek ve haşerelerden kurtulmak için özellikle insanların ortak olarak kullandıkları işletmelerin Yakuplu böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet alarak, periyodik olarak ilaçlama uygulatmaları gerekmektedir.

Yakuplu böcek ilaçlama olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere türleri;

  • Alman hamam böceği, bit, hamam böceği, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi kalorifer böceği
  • Amerikan hamam böceği ilaçlama, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği
  • yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele
  • kırkayak, akar, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, kene, pire, tahtakurdu

Sadece işletmeler değil iş yerleri, evlerde de, hatta açık alan olarak kullanılan park, bahçelerde de ilaçlama yaptırılmalıdır. Çünkü danaburnu, kırkayak, kertenkele, çıyan, sivrisinek, karınca, ağaç kurdu gibi haşere, böcekler besin ihtiyaçlarını bitkilerde, ağaç ve yapraklardan, ekin köklerinden karşılarlar. Yeşilliklere zarar verilmemesi için, Beylikdüzü Belediyesi sorumluluğu altında olan bu gibi yerlerde ilaçlama uygulatılmaktadır. Ancak belediyenin hizmetleri dışında olan evlerde, iş yerlerinde Beylikdüzü böcek ilaçlama şirketleri tarafından gerçekleştirilmekte olduğundan uygun Yakuplu ilaçlama fiyatları kullanılmaktadır.

Prestij ilaçlama olarak, İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerini her ilçe ve semtte en doğru uygulamalarla gerçekleştirmekteyiz. böcek ilaçlama Yakuplu semtinde de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Beylikdüzü bölgesinde en çok şikayet aldığımız ilçeler;

Etiketler: