Yenibosna Böcek İlaçlama

Yenibosna Böcek İlaçlama

Yenibosna Böcek İlaçlama servisi İstanbul Yenibosna ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde yer alan Yenibosna, kalabalık yerleşim bölgelerindendir. Haşere ve fare gruplarının dağıldığı alanlar için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Yenibosna böcek ilaçlama servisimiz oluşan ve oluşabilecek tüm haşere problemlerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Haşerelerin yaşam alanlarınızı yuva edinmesine izin vermeyin. İnsanların bulunduğu alanlar içerisinde yer alan böcek, haşere, fare ve kemirgen türleri her zaman risk oluşturmaktadır. Beslenme yapılarına göre çeşitli zararlara neden olan bu canlıların neredeyse tümü mikrop ve bakteri saçmaktadır.

Haşereler Nasıl Ürerler?

Haşereler yapıları bakımından farklı üreme sistemine ve hızına sahiptir. Ancak yaşadığımız alanlar içerisinde en çok görülen böcek türleri yumurta bırakarak çoğalmaktadır. Böcekler tek seferde bıraktıkları yumurtalar ile yüzlerce yuva oluşturmaktadırlar. Böylece kısa zaman sonra etrafımızdan yüzlerce hatta binlerce böcekle karşılaşmamız olası bir durumdur. Yenibosna böcek ilaçlama firmaları arasında garantili çözüm sunan firmamız, haftanın her günü ve 24 saat ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Yaşam Bölgelerimizde En Çok Görülen Fare Ve Böcek Türleri:

Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, fındık faresi, pamuk faresi, örümcek, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, lağım faresi,halı böceği, kulağakaçan böceği,uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, hamam böceği, akar,  kalorifer böceği, çatı faresi, ev faresi kakalak, tatarcık, sivrisinek, kene, pire, tesbih böceği, mite, tatarcık, karafatma, gümüş böceği, tahta kurdu, bit ve ağaç kurdudur.

İstanbul Böcek ilaçlama Yenibosna yaşam bölgelerinizi dezenfekte ederek haşere ve fare türlerinin zararlarından daima korumaktadır.

Böcekler ve fareler üzerinde kontrol sağlayan ilaçlama tekniklerimiz

  • Fare düzenekleri
  • Fare istasyonları
  • Sıvı
  • Jel
  • Toz

Yenibosna’da ilaçlama hizmeti talep eden müşterilerimize daima kaliteli ve hesaplı ilaçlama fiyatları ile olanak sağlamaktayız. Gün boyu Müşteri temsilcilerimizden bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Haşereler ile mücadelenin her zaman en doğru adresi olmaya devam etmekteyiz.

Yenibosna böcek ilaçlama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız çağrı merkezi çalışanları ile 7/24 görüşebilirsiniz.

Etiketler: