Zeytinburnu Beştelsiz böcek ilaçlama

Zeytinburnu Beştelsiz böcek ilaçlama

Zeytinburnu, 1957 tarihinde İstanbul’un Avrupa Yakası’na ilçe olarak katılmıştır. İstanbul’un Çatalca Yarımadası’nın Marmara Denizi ile birleştiği yerde olan konumu surlar ile yarımadadan ayrılmıştır. İlçe Atatürk Hava Limanı’na 15-20 dakikalık bir mesafede yer alır ve E-5 karayoluna sınırdır. Bayrampaşa ve Marmara Denizi ile komşu olan Zeytinburnu İstanbul için önemli bir noktadır. Zeytinburnu’nun 2016 verilerine göre nüfusu 287.897 kişi olarak belirlenmiştir.Zeytinburnu Beştelsiz böcek ilaçlama firmamız bu bölgede ilaçlama çalışmalarına bir süredir devam etmektedir.

Zeytinburnu Beştelsiz böcek ilaçlama alanları

Böcekler hayatımızın her alanında karşımıza çıkabilen küçük canlılardır. Bir kısmı ekolojik döngü için her ne kadar yararlı olsa da zararlı türleri de vardır. Bu zararlı türler insanların sağlığına ve yaşam alanlarına karşı oldukça hırçın davranabilir. Ev ve iş yerlerimize sızan böcekler açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak taşıdıkları virüsleri salya ve dışkı yoluyla bulaştırır. Bu temas sonucunda kişilerde tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi ciddi boyutlu hastalıklar görülebilir. Haşereler kendilerine barınmak için karanlık, insanların kolaylıkla ulaşamayacağı kapalı alanları tercih eder. Özellikle ıslak yerlerden hoşlanan bu canlılar mutfak ve lavabo etrafında oldukça sıklıkla görülebilir. Halı altları, pencere, kapı ve duvar köşeleri özellikle tercih ettikleri alanlar arasındadır.

Haşerelerle mücadele profesyonel olmayan kişiler için oldukça güçtür. Çeşitli bitkisel yöntemlerle uygulanabilecek önlemler zaman kaybı yaratmaktan ve etrafı kirletmekten öteye geçmez. Böceklerle mücadelede profesyonel ilaçlama hizmetlerinden yararlanmak en güvenilir sonucu verecektir. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve tüm ruhsatlara sahiptir. İlaçlama firmamız yıllardır İstanbul’un  her yerinde olduğu gibi Zeytinburnu Beştelsiz’de de faaliyetini sürdürmektedir. Zeytinburnu Beştelsiz böcek ilaçlama firmamız en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik sonuç için dilediğiniz zaman diliminde müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Zeytinburnu ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: