Zeytinburnu Böcek İlaçlama

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu İstanbul’un Avrupa yakasında kalabalık ve hareketli bir nüfusa sahip olan ilçesidir. Zeytinburnu böcek ilaçlama servisi Prestij İlaçlama Firmasının bir servisi olup tüm İstanbul ilçelerine hizmet vermektedir.

Zeytinburnu böcek ilaçlama fare ve türleri, bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, karafatma, tahta kurdu, mayt, mite, çıyan gibi türlü haşere ve böcek türleri üzerinde alanın özelliğine ve zararlının yoğunluğuna göre ilaçlama yöntemleri belirler.

Haşere, böcek ve fare ile karşılaşıldığında kesinlikle çok zaman vermeden yetkili bir ilaçlatma firmasından destek alınarak ilaçlatma yapılmalıdır.  Veba, humma, dizanteri, cilt hastalıkları, bağırsak hastalıkları, tifüs, sıtma, verem, menenjit…vs haşere ve fare türlerinden bulaşabilen bazı ciddi hastalık türleridir. Bu hastalıkların meydana gelmemesi için, yaşam alanlarımıza dahil olan haşere ve fare türlerinin kısa süre içerisinde etkisiz hale getirilmesi gerekir ve daha sonraki zamanlar için de düzenli ilaçlatmalar yapılarak koruyucu önlemler alınmasında fayda vardır.

ETKİLİ İLAÇLAMA TEKNİKLERİMİZ

Zeytinburnu böcek ilaçlama firması gelişmiş ekipmanları ve yüksek kalitedeki ilaçlarıyla yaşam alanlarınızda yer edinen haşereleri kısa sürede yok eder.

 İlaçlama teknikleri

  • Kokulu sıvı ilaçlama: Daha çok açık alanlarda ve haşere yoğunluğu çok olan canlılar için uygulanır.
  • Kokusuz sıvı ilaçlama: Kaplı ortamlarda yapılan bir uygulamadır.
  • Sıvı İlaçlama: Kimyasal sıvının püskürtülerek ya da sisleme yöntemi ile uygulanmasıdır.
  • Jel İlaçlama: Kokusuzdur. Kapalı alanlarda haşerenin veya böceğin daha az yoğunlukta olduğu bölgeler için kullanılır.
  • Fare istasyonları: Sadece fareleri etkisizleştirmeyi hedefleyen kapalı bir kutu içerisine yerleştirilmiş fare yemleri ile yapılır.

Zeytinburnu haşere ilaçlama yöntemleri tümü uzman ilaçlama personelimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Bu ilaçlama yöntemleri en uygun mekanlarda en uygun haşere türüne göre belirlenerek uygulamaya alınmaktadır. Bu şekilde çok daha etkili sonuçlara ulaşmak mümkün olmakta ve problemler kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

İstanbul Zeytinburnu böcek ilaçlama olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları; bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, fındık faresi, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, lağım faresi, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, çatı faresi, karınca, pamuk faresi gibi canlı türlerinden meydana gelen gruplardır. Bu canlı türlerine insanların yaşam sürdükleri her alanda rastlamak mümkündür.

Haşere ilaçlama yöntemlerimiz fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Zeytinburnu böcek ilaçlama firmaları arasında daima en kaliteli hizmetle yanınızdayız.

KESİNTİSİZ BÖCEK İLAÇLAMA SERVİSİ

Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi 7 gün 24 saat Zeytinburnu haşere ilaçlama ve Zeytinburnu fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama hizmeti almak için randevu isteyiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Zeytinburnu olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı fiyatlar geçerlidir.

Zeytinburnu ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;